Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Buvęs Argentinos treneris: "Messi po pralaimėto finalo verkė lyg būtų netekęs mamos"


Argentinos rinktinės trenerių štabe fizinio pasirengimo specialistu dirbęs Elvio Paolorosso prisiminė, kokį košmarą Lioneliui Messi teko išgyventi po itin skaudžios nesėkmės 2016 metų "Copa America" finale.

Argentinos rinktinės tais metais finalo rungtynėse nusileido Čilės rinktinės futbolininkams. Nugalėtojas paaiškėjo po 11 metrų baudinių serijos, o pats L. Messi tada nerealizavo vieno iš baudinių.

L. Messi po šio finalo net buvo pranešęs apie karjeros pabaigą nacionalinėje komandoje. Trenerių štabe dirbusio Paolorosso žodžiai tik patvirtino, kad puolėjui su šia nesėkme susitaikyti buvo labai sunku.

"Maždaug 2 valandą nakties aš nuėjau į sandėlį, kuriame radau visiškai vieną Lionelį Messi. Jis verkė taip stipriai, lyg ką tik būtų netekęs savo mamos", - kalbėjo treneris.

"Jis buvo "atsijungęs" ir niekas negalėjo su juo pakalbėti. Vėliau aš jį apkabinau ir abu kartu pradėjome verkšlenti.

Dirbau su Leo tiek Argentinos rinktinėje, tiek "Barcoje". Per visą tą laikotarpį, kai mes buvome kartu, galiu jam išsakyti tik pačią didžiausią padėką. Jis visada bendraudavo šiltai, nepriklausomai nuo to, kaip sekdavosi aikštėje", - pridūrė E. Paolorosso.

Straipsnio įvertinimas: 15 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (9)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Vaidoshius
21 61 09-14 16:49
Trys finalai iš eilės (4 per karjerą). TRYS. Čia yra žiauru Ir Messi sugebėjo grįžti į rinktinę, nors ir ne visiškai savo noru, argentiniečiai savo prašymais pradėjo. Išgelbėjo rinktinę su savo 15% pergalių rezultatais be jo, ištempė į WC ir nepaisant to, kad visi puikiai žinojo kas nutiks Argentinos rinktinei WC su visais savo futbolo skandalais federacijoje ir chaosu su trenerių keitimais, vistiek sutiko važiuoti į Putleristaną. Tai tik parodo kaip jam rūpi Argentina ir kaip jis išgyvena dėl tų stumimų, kad jis nėra tikras argentinietis. Legenda
4tech
3 5 09-14 23:08
verksnys
0 1 09-15 10:10
Man daug ydomiau butu suzinoti kaip po siu finalu verke Vaidas
2 3 09-14 19:29
be:
messio Argentina nebutu buvus pasaulio cempionate tai ka cia nusisneki tapinaldo bybgrauzy
ronaldo ir nemegstu tai *** tu griausk
10 3 09-14 19:12
Vaidoshius:
Trys finalai iš eilės (4 per karjerą). TRYS. Čia yra žiauru :D Ir Messi sugebėjo grįžti į rinktinę, nors ir ne visiškai savo noru, argentiniečiai savo prašymais pradėjo. Išgelbėjo rinktinę su savo 15% pergalių rezultatais be jo, ištempė į WC ir nepaisant to, kad visi puikiai žinojo kas nutiks Argentinos rinktinei WC su visais savo futbolo skandalais federacijoje ir chaosu su trenerių keitimais, vistiek sutiko važiuoti į Putleristaną. Tai tik parodo kaip jam rūpi Argentina ir kaip jis išgyvena dėl tų stumimų, kad jis nėra tikras argentinietis. Legenda ;)
sudas tas mesis be jo egoizmo argentina simta kartu butu geriau pasirodziusi