BVB "Bundesliga" pirmenybes pradėjo triuškinančia pergale

Šeštadienį buvo sužaistos dar penkerios "Bundesliga" pirmenybių pirmojo turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę sezono starte iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri namuose net 5:1 sutriuškino "Augsburg" ekipą.

Tiesa, būtent svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pirmąją minutę išsiveržė į priekį po Floriano Niederlechnerio įvarčio. "Borussia" rezultatą išlygino vos po poros minučių, o kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Paco Alcaceras. Tai buvo vieninteliai du įvarčiai pirmajame mačo kėlinyje.

Antroji rungtynių pusė visiškai priklausė BVB futbolininkams. 51-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Jadonas Sancho, o 57-ąją po grubios varžovų vartininko klaidos pasižymėjo ir Marco Reusas. Dar po poros minučių antrąjį savo įvartį pelnė P. Alcaceras.

"Augsburg" ekipos triuškinimą 82-ąją minutę užbaigė Julianas Brandtas, kuriam puikiai asistavo Axelis Witselis.

"Bayer" 3:2 "Paderborn"
10' [1:0] L. Bailey
15' [1:1] S. Michel
19' [2:1] K. Havertz
25' [2:2] S. Mamba
69' [3:2] K. Volland

"Freiburg" 3:0 "Mainz"
81' [1:0] L. Holer
83' [2:0] J. Schmid
87' [3:0] G. Waldschmidt (11 metrų baudinys)

"Werder" 1:3 "Dusseldorf"
36' [0:1] R. Hennings
47' [1:1] J. Eggestein
52' [1:2] K. Karaman
64' [1:3] K. Ayhan

"Wolfsburg" 2:1 "Koln"
16' [1:0] M. Arnold
60' [2:0] W. Weghorst
90+1' [2:1] S. Terodde

"Monchengladbach" 0:0 "Schalke"