• Kitą

BVB tik rungtynių pabaigoje palaužė "Koln" ekipą

2019-08-23 23:37:45 Bundesliga

Penktadienį startavo "Bundesliga" pirmenybių antrasis turas.

Pirmosiose savaitgalio rungtynėse Dortmundo "Borussia" išvykoje turėjo vargo su "Koln" ekipa, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 3:1.

"Koln" į priekį išsiveržė 29-ąją susitikimo minutę, kuomet po sėkmingai pakelto kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Dominickas Drexleris.

"Borussia" ilgą laiką nesugebėjo išlyginti rezultato, tačiau 70-ąją minutę tai padarė Jadonas Sancho.

Galutinai rungtynes svečiai perlaužė tik pačioje pabaigoje. 86-ąją minutę pasižymėjo Achrafas Hakimi, o jau per teisėjo pridėtą laiką pergalę įtvirtino Paco Alcaceras.