• Neturiu nuomonės

BVB tik rungtynių pabaigoje palaužė mažumoje likusią "Hertha"

2019-03-16 21:30:42 Bundesliga

Vokietijoje šeštadienį tęsiasi 26-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Sunkią pergalę iškovojo dėl titulo kovojanti Dortmundo "Borussia", kuri išvykoje rezultatu 3:2 palaužė "Hertha".

S. Kalou jau 4 minutę išvedė "Hertha" į priekį, tačiau jau 14 minutę rezultatą išlygino T. Delaney.

35 minutę tas pats S. Kalou realizavo 11 metrų baudinį ir dar kartą išvedė šeimininkus į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje BVB dar kartą išlygino rezultatą, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė D. Zagadou.

85 minutę "Hertha" liko rungtyniauti mažumoje, kai iš aikštės buvo pašalintas J. Torunarigha. "Borussia" sugebėjo išnaudoti šį pranašumą ir jau per teisėjo pridėtą laiką pergalę išplešė M. Reusas.

"Augsburg" 3:1 "Hannover"

"Schalke" 0:1 "RB Leipzig"

"Stuttgart" 1:1 "Hoffenheim"

"Wolfsburg" 5:2 "Dusseldorf"

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (1)

Vaidoshius
4 15 03-16 22:09
Marrrrrrco Reuuuuuus!!! Malačius, grįžo po traumos ir vėl BVB atsigavo. Iš vienos pusės gaila, kad krito ČL prieš silpnesnę komandą be jo, iš kitos pusės reikia pagaliau nukarūnuoti Bayerną, kiek galima Ir jeigu kas gali tai padaryti, tai tik Marco
Gnomo kekse
1 1 03-17 01:39
9 rungtynes, 3 taskai. Der Klassikery uztektu lygiuju, vis tik paskutinis titulas del kurio kovojam ir i Bundes rungtynes reiks viska atiduot.