Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ancelotti atmetė "Milan" pasiūlymą


2015-06-03 09:44:46 A.C. Milan Carlo Ancelotti

Iš Madrido „Real“ atleistas Carlo Ancelotti atmetė galimybę tapti „Milan“ treneriu, dar kartą pakartodamas, jog nori pailsėti nuo darbo.

55-erių metų specialistas apie savo planus 12 mėnesių praleisti be futbolo ir atsigauti po laukiančios nugaros operacijos pranešė praėjusią savaitę.

Nepaisant to, klubo savininkas Silvio Berlusconi išsiuntė vykdantįjį direktorių Adriano Galliani į Madridą derėtis dėl jo sugrįžimo.

Ancelotti tuo metu sakė, kad jo šansai vėl persikelti į „madų sostinę“ yra 50 prieš 50, tačiau vakar italas galutinai pareiškė darbo nesiimsiantis.

Tai patvirtino ir oficialus „Milan“ pranešimas.

Kaip kandidatai, komandos vairą galintys perimti iš Filippo Inzaghi, yra įvardijami „Parma“ šį sezoną treniravęs Roberto Donadoni, „Sevilla“ strategas Unai‘us Emery, buvęs Genujos „Sampdoria“ vairininkas Siniša Mihajlovičius, Italijos rinktinės treneris Antonio Conte bei Florencijos „Fiorentina“ vadovaujantis Vincenzo Montella.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (9)

Tiesto
18 3 06-03 10:05
Nenuostabu visiskai. I tokia Italija ir tuo labiau Milana gali sugristi betkada - kai nesulauksi normaliu klubu pasiulymu. O Anchelotti dabar yra turbot geidziamiausias laisvas treneris.