Visos rungtynės
Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Colemanas: G. Bale'as dabar yra sugniuždytas


2017-11-12 12:16:22 Gareth Bale La Liga Real Madrid C.F.

Vyriausiasis Velso rinktinės treneris Chris Colemanas negali patikėti Garetho Bale'o nesėkme ir mano, kad po naujausios traumos futbolininkas yra paprasčiausiai sugniuždytas.

Madrido "Real" klubas turi rimtų problemų su savo brangiausiu klubo pirkiniu - 28-erių metų futbolininkas prieš savaitę pradėjo treniruotis su komanda, kai dėl traumos praleido daugiau nei mėnesį, tačiau sugrįžimui į aikštę ruošęsis valas buvo priblokštas žinia, kad jam įtrūko blauzdos raumens raiščiai ir jus bus priverstas nerungtyniauti dar mėnesį.

C. Colemanas negali paaiškinti, kodėl G. Bale'ui nepavyksta išsikapstyti iš traumų liūno, tačiau jam visa rinktinė yra pasirengusi padėti psichologiškai.

"Nežinau tikslios informacijos, kas atsitiko su Garethu", - sakė C. Colemanas. - Tačiau aišku tai, kad jis dabar yra sugniuždytas".

"Nekalbėjome su "Real" apie jo traumą, tačiau kelių dienų bėgyje patys pakalbėsime su Garethu. Tai yra tikra nesėkmė, blogos naujienos tiek mums, tiek jam pačiam.

Kartais taip nutinka, kad kuo sunkiau dirbti, jog sugrįžtum į aikštę, tuo blogiau yra tavo sveikatai. Žinau, kad jis išsikapstys iš šios situacijos ir sugrįš į aikštę. Dabar jam reikia visiškai pasveikti ir atgauti savo fizinį pasirengimą. Jam reikia laiko, o ne kuo greitesnio sugrįžimo", - pridūrė Velso rinktinės strategas.

G. Bale'as šį sezoną dėl nuolatinių traumų "Real" gretose sužaidė vos devynias rungtynes, tačiau per jas pasiekė tris įvarčius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
justas
0 15 11-12 13:27
Iš tikrųjų čia didelė klaida Realo, kad pasitikėjimas BBC beribis.. ko pasekoje gaišdamas laikas realiai. Ronaldo tik senyn, Bale traumų maišas, Benzy tik squad žaidėjas, o kai rinkoje galima pagrieti ką naujo/šviežio, jie to nedaro.
kuklys
2 15 11-12 13:24
asilas perezas,galejo prastumti uz 150 mln euru maurui, o dabar...uz dyka nieks neims
Marčius33
0 10 11-12 13:36
Galbūt pasveiks fiziškai, bet manau emociškai jau Bale nebetoks į aikštę žengs, bus atsargesnis ir t.t. Tikiuosi bent kažkiek sužais dar šiam sezone..
mcgyver
2 6 11-12 13:56
galetu grysti i spurs
M-NUS
0 2 11-12 22:33
To m-nus:
Rimtai? Seniai buvo mega transferas? Neymar uz 220mln i PSG. Cia kas? asaros? Kapeikos? Ar zaidejas silpnas?
Turėjau omenyje iš Realo pusės. Paskutinis pries 3 metus buvo James. O kažko naujo world-class Realui jau reikia.