C. Eriksenas mačo pabaigoje išgelbėjo "Spurs", "Watford" vos neprisižaidė su "Cardiff"

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar šešerios 17-ojo turo rungtynės.

"Wembley" stadione po sėkmingos UEFA Čempionų lygos savaitės Londono "Tottenham" priėmė "Burnley". Mauricio Pochettino tik pačioje susitikimo pabaigoje pasiekė pergalę rezultatu 1:0.

"Burnley" šeimininkams nervus tampė visą mačą, tačiau pačią pirmąją pridėto laiko minutę Christianas Eriksenas pakėlė žiūrovus iš savo sėdimų vietų – jo smūgis po Harry Kane'o perdavimo buvo tikslus ir "Spurs" šventė pergalę.

"Tottenham" savo sąskaitoje turi 39 taškus ir išlieka trečioje pozicijoje. Nuo lyderių "pentiniai" šiuo metu atsilieka penkiais taškais.

Kitose rungtynėse namuose vos neprisižaidė "Watford" ekipa, kuri rungtynių pabaigoje praleido du įvarčius ir turėtą trijų įvarčių persvarą iššvaistė iki rezultato 3:2.

Kitos dvikovose taip pat pergalėmis džiaugėsi "Wolves", "Newcastle", "West Ham" ir "Crystal Palace" pergalėmis.

"Tottenham" 1 - 0 "Burnley"
90+1' [1 - 0] C. Eriksen

"Crystal Palace" 1 - 0 "Leicester"
39' [1 - 0] L. Milovojevič

"Huddersfield" 0 - 1 "Newcastle"
55' [0 - 1] S. Rondon

"Wolves" 2 - 0 "Bournemouth"
12' [1 - 0] R. Jimenez
90+4' [2 - 0] I. Cavaleiro

"Watford" 3 - 2 "Cardiff"
16' [1 - 0] G. Deulofeu
52' [2 - 0] J. Holebas
68' [3 - 0] D. Quina
80' [3 - 1] J Hoilett
83' [3 - 2] B. Reid

"Fulham" 0 - 2 "West Ham"
17' [0 - 1] R. Snodgrass
29' [0 - 2] M. Antonio