Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

C. Fabregasas: "Palikau "Chelsea" dėl Sarri "sūnaus"


"Monaco" klube jau kojas apšildyti spėjęs Cescas Fabregasas pripažino, kad neplanavo palikti Londono "Chelsea" ekipos, tačiau nuomonę pakeitė į komandą atvykus Maurizo Sarri.

31-erių metų futbolininkas šią žiemą išvyko rungtyniauti į "Monaco". C. Fabregasas sezono pradžioje sunkiai sulaukdavo galimybės pasireikšti aikštėje, todėl galiausiai nusprendė pakeisti karjeros kryptį.

Kaip pabrėžė C. Fabregasas, jis iškart pastebėjo, kad M. Sarri, nepriklausomai nuo žaidimo kokybės, aikštėje visada laikys Jorginho.

"Man patinka turėti naujus karjeros tikslus. Paskutiniame sezone su "Chelsea" man tai pat buvo svarbu turėti tikslą, kurio galėčiau siekti.

Galėjau pratęsti sutartį su "Chelsea", tačiau tai nepadariau dėl naujo trenerio. Jis su savimi atsivedė žaidėją, kuris jam yra tarsi sūnus.

Man buvo itin sudėtinga žaisti kiekvienose rungtynėse, ko aš ir norėjau. Aš myliu futbolą, todėl nenorėjau likti "Chelsea" klube vien dėl to, kad man ten patinka būti.

Dėl tam tikrų priežasčių man buvo beveik neįmanoma žaist tiek, kiek norėjau aš pats. Aš galėjau būti geresnis už tam tikrą žaidėją, bet to nepakako. Galiausiai nusprendžiau išbandyti naują projektą, kuris yra visiškai kitoks, tačiau neabejoju, kad jis man suteiks daug džiaugsmo", – kalbėjo C. Fabregasas.

Straipsnio įvertinimas: 9 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

0 11 04-14 13:43
Gaila,bet manau pasirinko naudingesni varianta,nes metai it manau butu sie arba kiti paskutiniai ir jis buvo is jorghino geresnis it naudingesnis
7 2 04-14 16:09
buvo mesiui zuvu atrases kai barcoje zaide delto teko palikti komanda