Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C.Ranieri ateitis lieka neaiški


2004-05-25 21:50:00
"%c00042" trenerio Claudio Ranieri ateitis nepaaiškėjo ir po šiandieninio susitikimo su komandos generaliniu direktoriumi Peteriu Kenyonu.

Dar vieną netikėtą teiginį pateikė Kenyonas, teigdamas, kad susitikime buvo kalbėta tik apie žaidėjus, bet ne trenerius. Pats C.Ranieri susitikimo plačiau nekomentavo.

"Diskusijos vyksta",- teigė trenerio agentas Philas Smithas televizijos kanalui BBC. "Jis turėtų būti paliktas ramybei, kad galėtų deramai atlikti savo darbą".

Agentas taip pat patvirtino, kad susitikime buvo kalbėta tik apie žaidėjus ir vasaros pirkinių galimybes.

Visą sezoną sklandė gandai, kad Ranieri bus atleistas. Realiausiu pretendentu buvo laikytas %c00109" treneris Jose Mourinho. Visgi jis nelabai leidžiasi į kalbas, kol sezonas nesibaigęs.

Tuo tarpu R.Abramovičius ketvirtadienį išvyko į Italiją ir susitiko su "%c00062" viceprezidentu Adrianu Gallianiu. Pastarasis po susitikimo neigė, kad buvo kalbėta apie galimą Andrejaus Ševčenkos (%p01111) perėjimą į Londono komandą.

Jau ankščiau šį sezoną sklandė gandai, kad "Chelsea" siūlė 20 milijonų svarų už ukrainietį.

"Milan" neparduos geriausių savo žaidėjų tarp jų ir Ševčenkos",- teigė Adrianas Gallianis. "Mes leidome jam (R.Abramovičiui - aut. past.) suprasti, kad jis neparduodamas".

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes