Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ronaldo debiutas: portugalo sužeistas vartininkas ir dramatiška "Juventus" pergalė (VIDEO)


Po ilgo laukimo Cristiano Ronaldo pagaliau debiutavo „Serie A“ pirmenybėse su Turino „Juventus“ marškinėliais. Sezono atidarymo rungtynėse Italijos čempionai po itin atkaklios kovos sugebėjo palaužti Veronos „Chievo“ ekipą.

„Juventus“ ir „Chievo“ aikštę paliko švieslentėje esant rezultatui 3:2. „Juventus“ jau turėjo pergalę savo kišenėje, kai pačioje rungtynių pabaigoje įvartį įmušė Mario Mandžukičius. Vis dėlto prieš tai C. Ronaldo sužaidė ranka ir teisėjas pasinaudojęs VAR įvarčio neįskaitė.

Negana to, tame pačiame momente C. Ronaldo sužeidė varžovų vartininką X, kai įsirėžė į jo galvą. Vartų sargui iškart reikėjo medikų pagalbos, futbolininkas negalėjo tęsti rungtynių ir buvo pakeistas.

Nepaisant to, per pridėtą teisėjo laiką pergalingą įvartį įmušė Federico Bernardeschi, kuriam „Chievo“ atsako jau nebeturėjo.

„Juventus“ ekipa rungtynes pradėjo itin gerai, kai trečiąją rungtynių minutę įvartį iškart įmušė Sami Khedira. Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje „Chievo“ rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Mariusz Stepinskis.

Po pertraukos „Chievo“ pasiuntė Turino ekipą į nokdauną, kai Emanuelis Giaccherinis realizavo 11 metrų baudinį.

Vis dėlto aukštesnę pavarą rungtynių pabaigoje įjungusi „Juventus“ ekipa 75-ąją minutę rezultatą išlygino. Tada kamuolį į savo vartus nukreipė Mattia Bani.

O galutinį dūrį sudavė per pridėtą laiką jau minėtasis F. Bernadeschis.

„Chievo“ 2:3 „Juventus“
3‘ [0-1] S. Khedira
38‘ [1-1] M. Stepinski
56‘ [2-1] E. Giaccherini (11m baudinys)
77‘ [2-2] M. Bani (į savus vartus)
90+3‘ [2-3] F. Bernardeschi

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (41)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

OhDude
 OhDude
1 6 08-18 21:16
Ronaldo dar muš. Aišku su italų ginyba neskraidys kaip laligoj, bet įvarčių bus.
Grifas
 Grifas
1 4 08-18 20:59
Pagal balus Kristina 3 is galo 6,7,nera pats blogiausias
Vaidoshius
6 8 08-18 23:06
Dar vienas dalykas ko Allegri nepasimokė iš Zidano klaidų, kad Tapinaldo malka negali būti vienas ir pagrindinis puolėjas, dėl jo apgailėtino impotentiškumo jis absoliučiai paralyžuoja komandos puolimą. Turi būtinai būti antras puolėjas toks kaip Benzema, kuris dalyvauja kombinacijose ir nusivesdamas gynėjus palieka Penaldo lavonui erdvės smaukytis vartininko aikštelėje praktiškai be priežiūros. Kiek supratau Allegri klaidą spėjo ištaisyti po pirikūro įleisdamas Mandžukičių, klausimas ar sekančiose rungtynėse vėl Rubentusas lips ant to pačio grėblio
Vaidoshius
9 11 08-18 22:48
FootballMode1:
Keistas tavo mastymas. Kaip manai kas geriau? Atlikti 8-15 smugiu i vartus, kas yra vertinama kaip pavojingas zaidimas, ar trintis su kamuoliu nesmugiuojant, atlikti 100% taiklumo pasus metro atstumu. Padaryti 300 lietumu su kamuoliu.? Beje futbolo esme tokia ir yra. Smugiuoti ir bandyti imusti. Nesmugiuosi- neimusi.
Keistas Ar tu bent suvoki, kad kalba eina apie profesionalų futbolą, o ne tavo kamuolio spardymą į sieną?? Futbolas yra komandinė sporto šaka, kiekvienas turi savo darbą, tik keli vienetai žaidėjų kaip Messi/Moneymaras/Hazardas/De Briaunė (dar keli) sugeba ir kurti, ir dalyvauti žaidime, ir mušti golus. Šiuo atveju Tapinaldo malka yra tik užbaigėjęs ir jis savo darbą atlieka tiesiog tragiškai apgailėtinai. Skirtingai negu minėtų žaidėjų, kurie yra kūrėjai, aštrina žaidimą ir t.t., Tapinaldo malkos pasų tikslumą galima lyginti su saugais, nes jo 95% pasai yra atgal gynėjui per kelis metrus, jokios kūrybos ar aštrinimo, jis be tapinų yra visiškas impotentas futbole. Sąlyginai gal tik driblingų nereikėtų lyginti su kitais komandos žaidėjais, nes jis per sezoną dėl savo impotentiškumo sugeba apeiti mažiau varžovų negu vartininkai, bet iš kitos pusės net ir žinodamas, kad driblinge jis yra visiškai apgailėtinas Tapinaldo inkaras vistiek bando kažką apeidinėti su tuo savo strapaliojimu kaip arklys vietoj Tai už tai reikėtų pliusus dėti? Pavojingi momentai? Kad pusės savo tapinų iš poros metrų net į vartų plotą nepataiko, "pavojingi momentai"
FootballMode1
3 4 08-18 22:04
Keistas tavo mastymas. Kaip manai kas geriau? Atlikti 8-15 smugiu i vartus, kas yra vertinama kaip pavojingas zaidimas, ar trintis su kamuoliu nesmugiuojant, atlikti 100% taiklumo pasus metro atstumu. Padaryti 300 lietumu su kamuoliu.? Beje futbolo esme tokia ir yra. Smugiuoti ir bandyti imusti. Nesmugiuosi- neimusi.