Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

C. Ronaldo gina R. Benitezą: jis atlieka gerą darbą


Madrido "Real" lyderis Cristiano Ronaldo užstojo komandos trenerį Rafaelį Benitezą ir teigė, kad strategas atlieka gerą darbą klube ir jam reikia suteikti laiko.

Pasak žiniasklaidos, Portugalijos rinktinės kapitonas nuo pat R. Benitezo atėjimo nepalaikė gerų santykių su juo ir nenorėjo dirbti kartu, tačiau puolėjas neigia tokias kalbas.

"Nežinau, kodėl "Santiago Bernabeu" stadione buvo nušvilptas treneris. Pagal mane, jis daro didelį darbą klube ir turime jam suteikti laiko", - po puikių UEFA Čempionų lygos rungtynių kalbėjo C. Ronaldo.

Taip pat futbolininkas sulaukė klausimų ir apie dabartinę komandos sportinę formą bei sulaukiama kritiką: "Tai visiškai normalu. Madrido "Real" yra didžiulis klubas, todėl visiškai suprantama, kai sulauki kritikos už nesėkmingą pasirodymą."

Vakar "Real" rezultatu 8-0 nušlavė "Malmo" ir liko pirmoje A grupės vietoje. Portugalui šis susitikimas buvo išskirtinis, nes pelnė keturis įvarčius ir tapo pirmuoju Čempionų lygos žaidėju grupių etape peržengusiu 10 įvarčių ribą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (16)

Vaidoshius
1 5 12-09 18:24
hmm:
dar pridėsiu, kad niekas neheitina Ronaldo, kad primuša golų Malmo ar Shaktarui ar dar belenkam... Įspūdingas goalscoreris, puiki "uoslė" kamuoliams, taip pat sugeba atsirast tinkamu vmetu tinkamoj vietoj. Bet siūlau paskaityti berods The Economist straipsnį apie įvarčius tarp Messi ir Ronaldo, kur parašyta, kad įvartis įvarčiui nėra lygus ir pamatysit pranašumą Messi pusėj. Be to kažkas sakė, kad nėra bereikšmių įvarčių... nu aš pvz paprieštaraučiau tam, ar vakar ronaldo būtų įmušęs 0, ar 4, ar 10, koks skirtumas? jokio visiškai, 1 vt grupėj jau garantuota. O long run'e visi šitie įvarčiai galiausiai pastatomi greta įvarčių, pvz ČL pusfinaly ar finale. Iš čia ir atsiranda tokios pievos kaip "Ronaldo geresnis už Messi, gi pažiūrėkit 88 ČL įvarčiai prieš 79". Jo, o kiek įvarčių buvo įmušta finaluose, kurie kažką lemtų? Taip, įmušė 2014 finale, kuriame jau nieko, tiesa jau kai Realas prieky buvo kaip reikalas. Anais metais pendelis prieš Juve: taip, pats uždirbo, pats realizavo, sutinku. Bet iš esmės ir viskas, prieš Atletico, kai realiai RM tos rungtynės kainavo La Liga, net nebuvo jo matyt. Palyginimui Messi prieš Atletico kai reikėjo ėmėsi iniciatyvos, įmušė įvartį ir šiaip sužaidė vienas geresnių rungtynių sezone. Šiais metais prie Barcą: vėl tuštuma, tik kad kol kas nieko tai per daug nelėmė, sezonas ilgas ir labai daug dalykų gali pasikeisti. Žodžiu, esmė, kad niekas to Ronaldo neheitina per daug, tiesiog manau idiotiška yra po sutriuškinimo prieš Malmo vadint geriausiu žaidėju jį ir remtis vien sausa įvarčių statistika. Gerai Vaidas sakė, nu primušė daug įvarčių, tiesiog nenormaliai daug, o tai kur tada titulai? Messi įmušęs karjeroj panašiai, truputį mažiau, bet titulų daugiau 2-3 kartus jaučiu nuo tada, kai CR į Realą atėjo. Tai kaip čia taip gaunasi dabar?
Gaunasi taip, kad veltui gaišti savo laiką bandydamas mokyt malalietkas ir portalo šiukšles
0 4 12-09 16:12
CR7 su Messiu galima lyginti, nebent įvarčių statistika, bet ne žaidimu, jie yra visai skirtingo stiliaus, Messis turi savo pliusų ir minusų, o CR7 - savo. Iš vis čia tie hateriai ir loveriai sutirštinat spalvas. Abu yra nuostabūs futbolistai ir mėgaujuosiu abiejų žaidimu, nes man sakykim, jokio tikslo nėra stumti ant jų, man gi nuo to geriau nebus. O kas jums nuo to geriau, tai net neįsivaizduoju. Tiesiog pabūkit realistais užteks tų stumimų, nes jie tiesiog ne laiku ir ne vietoj, pasidžiaukim kol galim, tiek nuostabių ir talentingų sportininkų turėjom, tiek futbolo aikštėse, tiek krepšinio. Taip, kad daugiau blaivo proto, negu neapykantos, greičiau pasensit
Vaidoshius
3 7 12-09 15:10
Esmė tame, kad Penaldo yra labai geras puolėjas (tik nelabai efektyvus ir savanaudis), į vieną gretą su Nistelrooy ir Inzaghi, bet kai pradedi lyginti su Messi, tiesiog šviesmečių skirtumas. Svarbiausiose rungtynėse praktiškai visada išnyksta ką byloja ir iškovoti titulai. Įvarčiais svarbiose rungtynėse nepatenka net į top20, rašiau jau ESPN statistiką, kas dar kartą patvirtina, kad jis yra svarbiausių mačų f***. Jeigu jis nebūtų padaręs didžiausios klaidos karjeroje ir nepalikęs ManUre, nebūtų patekęs į Messi šešėlį, 100% būtų laimėjęs daugiau titulų ir dabar gal netgi vykstų kažkokia diskusija kas geresnis. Tuo pačiu seras būtų padaręs žmogų iš šitos mazgotės-primadonos, tuo pačiu būtų geresni rezultatai ir aikštelėje. Dabar jau jam tracokas, pasmerktas amžinai būti antru, kitoj komandoj karjeros nepadarys. Tuo pačiu ir toliau gilins didžiausią Marketingo projekto titulų sausrą istorijoje