Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ronaldo gina R. Benitezą: jis atlieka gerą darbą


Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (16)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
KEINAS
0 0 12-09 21:28
bene jau ronaldo zada isduot savo boksininka su rafa
hmm
0 5 12-09 16:50
hmm:
nu nežinau, kur čia geras Benitezo darbas? ar čia tik sutapimas, kad po pergalės 8-0, kur Ronaldo įšovė pokerį tokie židžiai atėjo? Kažkaip nemačiau nei prieš PSG, nei prieš Barcą, nei pireš kitas bent kiek didesnio kalbiro komandas to "gero darbo", kurį Benitezas atlieka. Tai daug ką paaiškina, pvz. tai, kad gal CR ir Benitezas puikiai tinka vienas kitam kaip treneris ir žaidėjas, nes vienas prišaudo pokerių prieš Malmo, kitas atlieka "gerą darbą" prieš Malmo, o prieš ČL Semifinal lygio komandas dingsta tiek Ronaldo, tiek Benitezas su savo "geru darbu"
dar pridėsiu, kad niekas neheitina Ronaldo, kad primuša golų Malmo ar Shaktarui ar dar belenkam... Įspūdingas goalscoreris, puiki "uoslė" kamuoliams, taip pat sugeba atsirast tinkamu vmetu tinkamoj vietoj. Bet siūlau paskaityti berods The Economist straipsnį apie įvarčius tarp Messi ir Ronaldo, kur parašyta, kad įvartis įvarčiui nėra lygus ir pamatysit pranašumą Messi pusėj. Be to kažkas sakė, kad nėra bereikšmių įvarčių... nu aš pvz paprieštaraučiau tam, ar vakar ronaldo būtų įmušęs 0, ar 4, ar 10, koks skirtumas? jokio visiškai, 1 vt grupėj jau garantuota. O long run'e visi šitie įvarčiai galiausiai pastatomi greta įvarčių, pvz ČL pusfinaly ar finale. Iš čia ir atsiranda tokios pievos kaip "Ronaldo geresnis už Messi, gi pažiūrėkit 88 ČL įvarčiai prieš 79". Jo, o kiek įvarčių buvo įmušta finaluose, kurie kažką lemtų? Taip, įmušė 2014 finale, kuriame jau nieko, tiesa jau kai Realas prieky buvo kaip reikalas. Anais metais pendelis prieš Juve: taip, pats uždirbo, pats realizavo, sutinku. Bet iš esmės ir viskas, prieš Atletico, kai realiai RM tos rungtynės kainavo La Liga, net nebuvo jo matyt. Palyginimui Messi prieš Atletico kai reikėjo ėmėsi iniciatyvos, įmušė įvartį ir šiaip sužaidė vienas geresnių rungtynių sezone. Šiais metais prie Barcą: vėl tuštuma, tik kad kol kas nieko tai per daug nelėmė, sezonas ilgas ir labai daug dalykų gali pasikeisti. Žodžiu, esmė, kad niekas to Ronaldo neheitina per daug, tiesiog manau idiotiška yra po sutriuškinimo prieš Malmo vadint geriausiu žaidėju jį ir remtis vien sausa įvarčių statistika. Gerai Vaidas sakė, nu primušė daug įvarčių, tiesiog nenormaliai daug, o tai kur tada titulai? Messi įmušęs karjeroj panašiai, truputį mažiau, bet titulų daugiau 2-3 kartus jaučiu nuo tada, kai CR į Realą atėjo. Tai kaip čia taip gaunasi dabar?
hmm
0 1 12-09 16:37
nu nežinau, kur čia geras Benitezo darbas? ar čia tik sutapimas, kad po pergalės 8-0, kur Ronaldo įšovė pokerį tokie židžiai atėjo? Kažkaip nemačiau nei prieš PSG, nei prieš Barcą, nei pireš kitas bent kiek didesnio kalbiro komandas to "gero darbo", kurį Benitezas atlieka. Tai daug ką paaiškina, pvz. tai, kad gal CR ir Benitezas puikiai tinka vienas kitam kaip treneris ir žaidėjas, nes vienas prišaudo pokerių prieš Malmo, kitas atlieka "gerą darbą" prieš Malmo, o prieš ČL Semifinal lygio komandas dingsta tiek Ronaldo, tiek Benitezas su savo "geru darbu"
1 2 12-09 16:27
As tai spec kokia nesamone parasau, nes man patinka zvengti, kai Vaidoshius pats pirmasis atbega ginti savo Dievuko D ir taip jau metai is metu kiekviena miela diena D
7 0 12-09 14:45
Pavydi gnomo fanai, kad nepaisant to ,jog jam visi vergauja (isskyrus rinktine, kur jis sudo gabalas), Messi vis tiek neprilygsta Ronaldui
barcelona
3 1 12-09 14:25
Nu taip taip as nebaigiau 10 klasiu ir mokaus profkei ! Man patinka vyrai mergaites delto ir sergu uz korumpuota uefalona ! ir ka ? Pavydit ? Haha
Tadas
2 0 12-09 14:12
Per pietų pertrauką mokinukai pripylė komentarų. Šitas puslapis turi kažką bendro su LFF, tiek ten, tiek ten sėdi balvonai.
hm
2 7 12-09 13:31
Juokingi jūs. Jei įmuša prieš silpną komadą tai iškart- tik prieš tokius ir sugeba įmušt bla bla bla, kai tai nieko nelemia. Jei neįmuštų irgi būtų blogai, kad net prieš tokią silpną komandą neįmuša. visada rasit prie ko prisikabint. haters gonna hate.

asd
2 9 12-09 13:01
ech po nereikšmingos pergalės kristina ir jos gerbejai vėl aukštumoje Rafa geras, kristina - geriausias ir t.t. Kokie naivūs
barcelona
2 10 12-09 12:56
Bybalonos kaimo snargliams skirta:
Tai ka sutraukos mazos vel islindot pasiseilet kaip sunys ? Debilai jus kiek jum kartu aiskint jog jusu nuomuone niekam neidomi net jusu tevams neidomi ! Tai ko jus cia putojaties ir rasynejat savo debiliskus komentarus ? :D kartais pagalvoju gal tikrai visi Barvelonos fanai. yra daunai ir atsilike vaikai . Graudu ... Ronaldo musa ir toliau golus o vaikai putojasi kaip visada :)) Net juokas jama kai malakasosai 15kiniai cia ardosi ir bando savo niekam tikusios galvos tiesas irodynet visiem . Px kad jus niekam neidomus !!!
o kur buvot pradinge jus malakasasosai kaip realas gavo malku nuo barcos 4:0 tylejot sukos siknas surauke!!!visi stume kaip reike penaldo parduot kad niekam nereikalingas,imuse grybu komandai 4 golus viskas vel dievas palauk tuoi gaus rimta varzova vel sutrauka kritines ir prasines penalcio nes ji9s nesugeba net vieno rimto gynejo apeit!!!
Bybalonos kaimo snargliams skirta
14 5 12-09 12:30
Tai ka sutraukos mazos vel islindot pasiseilet kaip sunys ? Debilai jus kiek jum kartu aiskint jog jusu nuomuone niekam neidomi net jusu tevams neidomi ! Tai ko jus cia putojaties ir rasynejat savo debiliskus komentarus ? kartais pagalvoju gal tikrai visi Barvelonos fanai. yra ***i ir atsilike vaikai . Graudu ... Ronaldo musa ir toliau golus o vaikai putojasi kaip visada ) Net juokas jama kai malakasosai 15kiniai cia ardosi ir bando savo niekam tikusios galvos tiesas irodynet visiem . Px kad jus niekam neidomus !!!
Los
1 0 12-09 12:20
Uostik kabamcius,tqvo nuomone,tavo nuomone ir xabar yra bereiksme!!!
pi
0 8 12-09 12:19
tai jau tikriausiai cr susitare su benitezu, kad komanda dirbtu ant jo ivarciu gi pries tai rase kad jie nesutare
Scearys
10 6 12-09 12:13
Ai cia pries Malmo primuso keturis ivarcius ir jau kietas. Kai rezultatas daugiau kaip 2 ivarciu skirtumas ir rezultatas aiskus, visi kiti ivarciai faktiskai yra bereiksmiai. Nes uz ivarciu skirutuma tasku neduoda. Cia kaip kazkas gerai pasake, kaip dvyliktokas, sestokams ivarciu prisaude ir kietas. Kai reikia losti pries tokius pacius dvyliktokus tai pastoviai jis tuscias buna ir pradinges.
:D
5 19 12-09 12:05
Man parodyk bent vieną pasaulio žaidėją , kuris tapo geriausiu mušdamas kaip tu sakai bereikšmius įvarčius. Bereikšmius įvarčius tu muši su savo draugais, kai kieme žaidi ir tai šioke tokia yra , dėl sportinio intereso. Tiek la ligoj , tiek čempionų žaidžia komandos kurios gali parodyti kokybišką futbolą.
12