Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

C. Ronaldo išgelbėjo "Juventus" nuo pralaimėjimo pirmajame Italijos taurės pusfinalio mače

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos dar vienos Italijos taurės pusfinalio rungtynės.

"AC Milan" namuose rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su Turino "Juventus".

Visi pagrindiniai mačo įvykiai vyko antrajame kėlinyje, o 61-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ante Rebičius.

Milano ekipos situacija komplikavosi 71-ąją minutę, kai iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Theo Hernandezas.

Pačioje mačo pabaigoje Cristiano Ronaldo smūgiuotas kamuolys baudos aikštelėje pataikė varžovui į ranką, o teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį, kurį 91-ąją minutę sėkmingai realizavo pats portugalas.

Atsakomosios rungtynės Turine įvyks kovo 4 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 9 2

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (20)

Analitikas
26 48 02-13 23:49
Juventus per 90min nesugeba nei vieno pavojingo epizodo suregzti ir standartiškai jau jiem būdingai gauna dovanėlę - doubtable penalty Milan žaidė tikrai neblogai ir nusipelnė pergalės, kuri buvo taip apmaudžiai pavogta. Aišku UCL mušant vien baudinius taip lengvai praslysti nepavyks tai galiu palinkėti tik sėkmės
Rio_Ferdi
5 23 02-14 00:14
Apmaudu, gan tvarkingai laikė minimalų pranašumą AC Milan ir atsitiktinis pendelis 88 min. Ech, mažai pritruko iki pergalės... Kas liečia žaidimą, tai abi komandos neparodė gero futbolo, bet milanieciai bent progų ir pusprogių turėjo, o Juve tai ką aš žinau, apart Guardado nėra ką išskirt.
4 22 02-13 23:58
Ir vel. Tikrai progu nesukure . Idomu ka cl veiks.. Saugai totaliai mire..
CaptainAmerica
0 8 02-14 11:06
4tech:
Žiūrint logiškai ypač mačius visas rungtynes rezultatas labai teisingas. Manau ir turėjo būti lygybė. Nors AC Milan žaidė gal net agresyviau ir su didesne aistra, bet buvo epizodų iš apiejų komandų. Aišku visokie durneliai kurie vertina pagal savo fanboy ir hater supratimus mano kitaip, bet čia jau jų problemos.
Tai cia yra tokie du pseudo fanai. Tipo parmos ir bayer leverkusen fanai nera parase nei vieno komentaro normalaus apie tas komandas. Tik vislaik ateina paloti kai juvei nesiseka.