Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ronaldo pasijuokė iš Neymaro gandų: "Real" siejama su 50 futbolininkų


Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos lyderis Neymaras yra aktyviai siejamas su persikėlimu į Madrido „Real“. Skelbiama, jog brangiausias pasaulio futbolininkas pats nori tokio perėjimo.

Vis dėlto „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo tokių gandų nesureikšmina, kadangi supranta, kad „karališkasis klubas“ yra visada siejamas su įvairiomis spekuliacijomis.

„Madride yra nesibaigiančios kalbos dėl naujų pirkinių. Aš čia jau esu aštuonerius metus ir visada yra kalbama apie 50 žaidėjų, kurie čia atvyks, bet galiausiai nė vienas neatvyksta.

Rugsėjį turi atvykti daug žaidėjų, bet galiausiai į finalą patenka visada tie patys“, - kalbėjo C. Ronaldo.

Straipsnio įvertinimas: 17 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Marčius33
5 35 05-23 10:46
Spauda dažnai spėlioja, kartais pasitaiko ir tiesos , bet dauguma gandų būna užmiršti, pats Ronaldo jau 3metus buvo siejamas su išvykimu , nors žaidžia Reale ir toliau muša įvarčius.
Bum
0 1 05-23 20:43
Pabego is messi seselio bega i ronaldo seseli niekada nebus jis geriauses pasaulyje net ir tada kai baigs karjiera messi su ronaldo bus geresnis uz ji nevertas pinigu kuriuos uz ji moka kad nuvare i prancuzija primuse golu tai nereiskia kad axujienas jis pakeisiu nuomone jei laimes padaulio cempionata tada dbr jis tiesiog neymaras kuris realaii nieko nepasake savo jegomis
Cccc1
0 0 05-27 01:46
Jis nubrido i lengvesne kasta,taip futbole nesidaro,stipriausios yra anglijos ir ispanijos lygos,o tik po to eina vokieciai,italai,prancuzai
1 0 05-23 12:38
Taiklu
ronis penalda
9 2 05-23 11:29
Of course I'm the best check the last Monday, who win the best