C. Ronaldo vedamas "Juventus" sutriuškino "Cagliari", Ibra debiutavo "Milan"

Pirmadienį tęsiasi "Serie A" 18-ojo turo kovos.

Pergalę namuose iškovojo Cristiano Ronaldo vedama Turino "Juventus" ekipa, kuri net 4:0 sutriuškino "Cagliari" futbolininkus.

Visi įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o šeimininkus į priekį 49-ąją minutę išvedė būtent C. Ronaldo, kuris pasinaudojo grubia varžovų gynėjų klaida.

Tas pats portugalas 67-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį bei padvigubino "Juventus" pranašumą.

Trečiąjį šeimininkų įvartį 81-ąją minutę pelnė Gonzalo Higuainas.

"Juventus" sustoti neketino ir jau po minutės savo "hat-tricką" užbaigė C. Ronaldo.

Turino ekipa po šios pergalės įgijo trijų taškų pranašumą prieš "Inter", tačiau Milano ekipa yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse taškus ir toliau barstė "AC Milan" futbolininkai, kurie namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su "Sampdoria".

Daugiausiai dėmesio prieš šias rungtynes kėlė Zlatano Ibrahimovičiaus sugrįžimas į Milaną, tiesa, švedas susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo.

Puolėjas sulaukė savojo šanso antrojo kėlinio pradžioje, tačiau savo komandai pergalės iškovoti nepadėjo.

"AC Milan" šiuo metu rikiuojasi tik 12-oje turnyrinės lentelės vietoje.

"Atalanta" 5:0 "Parma"

"Bologna" 1:1 "Fiorentina"

"Lecce" 0:1 "Udinese"