• Neturiu nuomonės

C. Ronaldo vedamas "Juventus" sutriuškino "Cagliari", Ibra debiutavo "Milan"

2020-01-06 18:02:09 Serie A

Pirmadienį tęsiasi "Serie A" 18-ojo turo kovos.

Pergalę namuose iškovojo Cristiano Ronaldo vedama Turino "Juventus" ekipa, kuri net 4:0 sutriuškino "Cagliari" futbolininkus.

Visi įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o šeimininkus į priekį 49-ąją minutę išvedė būtent C. Ronaldo, kuris pasinaudojo grubia varžovų gynėjų klaida.

Tas pats portugalas 67-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį bei padvigubino "Juventus" pranašumą.

Trečiąjį šeimininkų įvartį 81-ąją minutę pelnė Gonzalo Higuainas.

"Juventus" sustoti neketino ir jau po minutės savo "hat-tricką" užbaigė C. Ronaldo.

Turino ekipa po šios pergalės įgijo trijų taškų pranašumą prieš "Inter", tačiau Milano ekipa yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse taškus ir toliau barstė "AC Milan" futbolininkai, kurie namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su "Sampdoria".

Daugiausiai dėmesio prieš šias rungtynes kėlė Zlatano Ibrahimovičiaus sugrįžimas į Milaną, tiesa, švedas susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo.

Puolėjas sulaukė savojo šanso antrojo kėlinio pradžioje, tačiau savo komandai pergalės iškovoti nepadėjo.

"AC Milan" šiuo metu rikiuojasi tik 12-oje turnyrinės lentelės vietoje.

"Atalanta" 5:0 "Parma"

"Bologna" 1:1 "Fiorentina"

"Lecce" 0:1 "Udinese"

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (36)

CaptainAmerica
4 30 01-06 20:02
Nelegalass10:
Cristinai iki Messio tiek pat kiek forzai juvei dainiui iki sveiko proto;DD be sansu ;DD Messi nr1 buvo ir bus dundukai;DD
Be šansu tau žmogiska komentara su futbolu susiejusi parašyt yra.
5 27 01-06 21:33
Analitikas:
Labai juokingi visi 4 įvarčiai po apgailėtinos gynybos klaidų bei silpno GK. Matosi jog fermerių lygos vidutiniokai vis dar myža į kelnes sutikę grandus, kai tuo tarpu Anglijoje bei Ispanijoje visos komandos pasitinka grandus su no fear bei no respect. Galiu tik palinkėti sėkmės ucl kur komandų klaidos bus minimalios, o visi Juventus goal\'ai yra based ant priešų klaidų, o ne individualaus meistriškumo.
Sunku suvokti kaip tokie žmonės užsivadine save futbolo "analitikais" bet rašo tokio lygio komentarus su terminais "fermeriu lyga". Prisipisinėji prie ivarčiu imušimo budo nes juos imušė ronaldo. Apgailėtina.
4 15 01-06 20:40
Kas ta fermerių lyga, fermerei ten žaidžia, ūkius turi, gyvulius augina, ar ne taip kažką suprantu?
1 0 01-07 12:14
Vaidoshius:
Katastrofinė diena, 0:5 nuo tokių lavonų, kraupu. Nėra Gervės, nėra ir rezultato, Kukluks klanui dar teks padirbėti, kol galės tokiu lygiu patempti komandą. Kaimų siaubas ir gulinčių spardytojas Tapinaldo rąstas užsiautė su savo įprastiniais pendeliais, nėra ko norėti iš sukriošusio senio :D Zlatanas po atostogų tuoj įsivažiuos ir padės šitą jaunesnį, bet dvigubai kraupiau supuvį lavoną į vietą. Šiaip tai perpuvusioj merdinčioj pensininkų ir atbrosų lygoj šiemet gresia intriga, iššūkių ieškotojo Penaldo inkaro nuopelnas. Šitas sukriošęs lavonas baigia taip sunaikinti komandą ir šokdinti senuką Sarri, kad Rubentuso lažybininkai įsivėlė į kovą dėl titulo su ČL ir EL patrankų mėsomis, neeiliniai sugebėjimai :D O tuo tarpu Rubentuso lažybininkų pridurkai kliedi apie kontrakto pratęsimą :D :D Chujoviausi rezultatai per daugelį metų, komanda sminga kirvuku į dugną, net vienintelis kozeris reklaminė kampanija suveikė nekaip, po daugelio metų Rubentuso makleriai įvirino ne tik kad minusinį, bet net -40 limonų į minusą :D Lauksim praėjusių metų Rubentuso maklerių finansinės ataskaitos, nes jeigu ir vėl sėdės minuse, tai Tapinaldo lavono transferas be konkurencijos tampa didžiausiu fl.opu per visą transferų istoriją, permuštų ir Torresą, ir Carrollą, ir Kaučinjo, vopšim viską kas įmanoma :D Vis dėlto šitas sukriošęs lavonas buvo pagrinde imamas dėl reklaminių kampanijų, kad pakelti klubo įvaizdį bei uždirbtų pinigų, aikštelėje ir taip aišku buvo, kad šitas inkaras rezultatus sugadins. Bet net ir finansiškai nuskandino komandą į minusą, net kilo visokie šūdgandžiai apie FFP Rubentuso makleriams kas nebuvo nei girdėta, nei regėta, ar ten FIAT darbuotojų etatų mažinimai, vsio takoje. Žodžiu, visiškas bardakas :D Perpuvusios pensininkų ir atbrosų lygos lygis su Tapinaldo lavono atėjimu sminga kirvuku į dugną, dar vienas kitas toks sezonas ir fermerių Ligue 1 su savo nygeriais apdės nusibezdėjusius pensininkus, po truputį artėjama link katastrofos tokiais tempais. Iš kitos pusės tokioje silpnoje lygoje Parmai atsiranda šansas kovoti dėl EL vietų, tai kaip ir pliusas :D Lowkaku statula atėjęs į šitą perpuvusią lygą atrodo kaip Messi, tai pasako daugiau negu reikia. Užtat Tapinaldo lavonui reikia 2 metų adaptuotis, kad aplenktų sorakovniko sulaukusius senius pagal įmuštus tapinus/pendelius lošdamas be konkurencijos stipriausioje komandoje :D