Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Suttonas: J. Hartas neturėtų vykti į pasaulio čempionatą (VIDEO)


Buvęs Londono „Chelsea“ ir Anglijos rinktinės puolėjas Chrisas Suttonas yra įsitikinęs, jog Joe Hartas su šalies rinktine neturėtų vykti į Rusijoje vyksiantį pasaulio čempionatą.

„West Ham“ ekipos vartininkas šį sezoną ne kartą suklydo, o apie save priminė pirmadienio rungtynėse su „Stoke City“, kai dėl jo kaltės pasižymėjo Peteris Crouchas.

„Negali pasiimti kažko tik dėl to, kad jis yra malonus vyrukas rūbinėje. Jeigu Anglijos du vartininkai patirs dvi traumas, tau reikia trečio vartininko, kuris būtų stiprus. Taip ir turėtų būti sprendžiama.

Yra trys geresni vartininkai už Hartą. Garethas Southgate‘as negalvoja, kad jis yra linksmas ir padės rūbinėje. Jis galvoja apie tai, ar jis gali atlaikyti smūgį ir išlaikyti mus turnyre.

Po tokių epizodų, kaip Southgate‘as gali pasitikėti Joe Hartu vilkint Anglijos rinktinės marškinėlius?“ – teigė C. Suttonas.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (6)

4 4 04-17 12:47
Anglija nors ir laikoma viena geriausiu rinktiniu ant popieriaus ir apskritai, bet vartininkai didziausia problema... nei vieno gero , perspektyvaus, jeigu Butlanda galima buvo laikyti tokiu, dabar jis jau nebe isskirtinis, o yra tipinis UK vartininkas, ir neaisku kas kaltas, ar nenori tapti vartininkais jaunimas o gal mokykla vartininku labai silpna, bet Harta reiketu imti vien del patirties, blogiau vistiek nebus.