Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Tevezas atmetė dosnų kinų pasiūlymą - 25 milijonų metinę algą


Goal teigimu, „Boca Juniors“ puolėjas Carlo Tevezas atmetė 25 milijonų dolerių metinės algos pasiūlymą, kurį jam pateikė „Shanghai SIPG“ ekipa.

Tevezas buvo vienas iš garsiausių žaidėjų, kuriuos šią žiemą bandė įsigyti Kinijos „Super League“ klubai. Kinijos klubų vilionėms pasidavė ir į Aziją šiemet nusprendė pasukti buvęs „Chelsea“ saugas Ramiresas, Brazilijos rinktinės narys Alexas Teixeira bei iš Italijos persikėlęs Gervinho.

Kinijos klubas Tevezą bandė privilioti neįtikėtinai didele alga, kuri per savaitę siekė net 480 tūkstančių dolerių. Tai nebuvo pirmasis „Shanghai SIPG“ bandymas įsigyti argentinietį. Vasarą jie siūlė 20 milijonų per metus, tačiau puolėjas nusprendė grįžti į Argentiną.

Tevezo atstovaujama „Boca“ Argentinos pirmenybėse šiuo metu užima dvyliktą vietą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Asirgitawe
3 12 02-16 21:17
Wow. Kai žaidė City, galvojau jam tik pinigai galvoj. Dabar tikrai vertas pagarbos. Ne veltui Argentina jį garbina.
Asirgitawe
0 0 02-16 21:19
Vytas:
Šitas veikėjas nuo pirmos dienos karjeroje iki paskutinės dėliojo savo kelią taip, kaip pats norėjo. Daugelio buvo nesuprastas ir negerbiamas. Juventuse sublizgėjo visu gražumu - ir grįžo namo. Jei neklystu Tevezo sugrįžimą, stadione stebėjo keliasdešimt tūkstančių Bocos sirgalių. Nebu nei rungtynių nieko,tiesiog žmogus išėjo į aikštę su vaiku ant rankų, o to pažiūrėt susirinko pusė stadiono.