Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C.Ancelotti į Neapolį bandys privilioti tris pasaulinio garso žaidėjus


2018-05-24 13:21:00 Serie A S.S.C. Napoli

Naujasis "Napoli" treneris Carlo Ancelotti pasiryžęs ekipoje suburti žvaigždžių rinktinę, kad pagaliau pasiektų išsvajotus komandos prezidento tikslus.

Pranešama, kad ateinančią vasarą "Serie A" vicečempionai į savo gretas stengsis prisivilioti Madrido "Real" puolėją Karimą Benzema, Miuncheno "Bayern" saugą Arturo Vidalį ir Londono "Chelsea" gynėją Davidą Luizą.

Tiesa, ekipa gali netekti Jorginho ir Kalidou Koulubaly, kurie planuoja persikelti į kitas komandas.

Priminsime, jog apie pokyčius "Napoli" klube buvo pranešta vakar.

Nuo praėjusių metų rugsėjo be darbo buvęs C. Ancelotti užėmė Maurizio Sarri vietą.

Visgi, Vokietijos komanda ir toliau italui moka kontrakte numatytą algą, tad darbą "Napoli" klube 58-erių metų treneris turėtų pradėti po šios sutarties pabaigos – liepos pirmą dieną.

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
man patinka
2 11 05-24 15:16
kaip ant Benzema stumia 99procentai ir tai parodo eilini syki, kad tik 1 procentas futbola ismano. Benzema kitoje komandoje spindes, labai noreciau, kad iseitu is Realo ir gautu role komandoje, kurioje butu nominalu 9nr, pamatytume sena gera Benza.
1 9 05-24 15:26
Pritariu kad Benzema kitoj komandoj atrodytu geriau. Nors keliata progu ir neisnaudoja, taciau jis atlieka svarbu darba. Prisiminkit kaip buvo su Higuain. Jis irgi nemuse daug ivarciu nes real turi ronaldo, kuris viska turi uzbaigti. O dabar Higuain juventuse visai kitoks
forza juve
0 7 05-24 18:11
Vaidoshius:
Benzema jiems chujovas :D :D Tapinaldo malka šiaip lavonas vos 1/10 tappinų sugeba įridenti, bet be Benzemos pagalbos Arrogantnaldo "aš geriausias istorijoje" šiukšlė vapše absoliutus impotentas visiškai paralyžuojantis komandos puolimą. Čia jum ne Messi/Wastemar/Griezmann ir t.t., kurie individualiai tempia komandas, kai Penaldo mazgotė tik smaukosi vartininko aikštelėj laukdamas padačių ant lėkštutės ir progos prisiimti visus nuopelnus sau :D Dar kraupiau, kai paskaitau Madref vagių graužikų vemalus apie Benzo keitimą į Lewandowski. Benzema yra gero charakterio, +- nuolankiai atiduoda savo golus Divenaldo skudurui, bet Lewandowski šitai šiukšlei už aroganciją ir savanaudiškumą ne vieną žodį pasakytų :D
i parma tas Ronaldo ateitu iskart pakliutumet i top 8 ir jo gerbeju taptum, o cia sudus sneki nuolat is burnos
.m
0 4 05-24 16:06
Iš kur jie žino ka jis prisiviliot nores?
k
0 4 05-24 16:04
Vienu žodžiu, senių.