Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Casemiro: "Ronaldo nusipelno laimėti "Ballon d'Or" labiau negu Modričius"


Madrido "Real" saugas Casemiro "Ballon d'Or" apdovanojimą atiduotų Cristiano Ronaldo, o ne komandos draugui Lukai Modričiui. Ronaldo įvarčiai praėjusiame sezone padėjo Madrido "Real" trečią kartą iš eilės triumfuoti Čempionų lygoje. 

"Luka Modričius turėjo pasakiškus metus" - po 3-0 laimėto mačo prieš "Roma" interviu metu kalbėjo Casemiro. Tačiau taip pat pridūrė: "Ronaldo buvo geriausias žaidėjas praėjusiame sezone, mano nuomone būtent Ronaldo yra pagrindinis kandidatas laimėti "Ballon d'Or"."

Kitokią nuomonę turėjo kitas Madrido "Real" žaidėjas Isco: "Luka nuvedė Kroatijos komandą iki Pasaulio čempionato finalo, taip pat buvo vienas pagrindinių žaidėjų praėjusiame sezone "Real" komandoje."

Priminsime, kad Cristiano Ronaldo buvo kontraversiškai išvarytas iš aikštės trečiadienio mače prieš "Valencijos" komandą.

Straipsnio įvertinimas: 3 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (11)

RMA forever
11 24 09-20 19:01
Naujokas:
Su visa pagarba cr ir modric, bet manau pagal viska balionas turėtų atitekti messiui :)
Kai kažką teigi, tai argumentuok.
0 7 09-21 07:58
Nera kristes nera asaru aikstei :-D
Vaidoshius
18 20 09-20 20:07
Messi yra Messi, totalus dominavimas futbole jau 9-ti metai ir kaip minėjo G. Linekeris jeigu rinktume geriausią žaidėją, Messi kasmet laimėtų šį prizą be konkurencijos. Bet Eurovizijos konkursas paremtas reklamos socialiniuose tinkluose principu todėl laimėti kasmet per prievartą į medios priemones nekišančiam snukio žmogui yra sunku, kad ir kaip loštų Pagrindinis dalykas kodėl jis yra per gerą atstumą nuo visų kitų likusių žaidėjų yra jo įtaką komandos žaidimui/rezultatams ir kaip jau buvau rodęs diagramą apie top žaidėjų dalyvavimą tiek kūrimo, tiek atakos stadijoje (Messi daužo visus nepadoriu atstumu). Argentinos rinktinė be Messi neįveikia Venesuelos ir Bolivijos kaimų, su visom zviozdom pergalių procentas ~15%, vien tai pasako daugiau negu reikia kokia yra Messi svarba. Barcoje labai artimas variantas - komandoje pilna pirmo ryškumo žvaigždžių, bet kai yra sunku ir Messi nepaeina, tada praktiškai niekas neiššauna, viskas yra ant Messi pečių. Modričius taip pat sudaro didelę įtaką savo komandos rezultatams, bet iki Messi lygio dar yra geras atstumas. Tapinaldo malkos įtaka geriems komandos rezultatams yra minimali, dažniausiai komandos be jo žaidžia daug geriau negu su juo, nes jis yra masyvus inkaras ir savanaudis, sunku komandos draugams prisiderinti prie šitos arogantiškos šiukšlės kas itin atsiliepia rezultatams. Iš esmės Eurovizijos konkursas jau senai tapo pajuokos objektu ir visiškai prarado savo vertę ir kadaise turėtą prestižą, tapo paprasčiausiu marketingo projektu. Kaip tik ir Figo pareiškė, kad UEFAdrid šiukšlėms Pedalo visiškai netruks. Ar nors vienas sveiko proto žmogus galėtų tą patį pasakyti apie Messį ar tą patį Modričių? O jei į temą, tai Kazimieras gera šlykštynė Nesvarbu, kad ir širdyje tiki, kad Divenaldo mazgotė yra geresnis už Modričių, bet VISADA turi palaikyti komandos draugą, VISADA.
1 2 09-21 09:25
Vaidoshiaus teksto citata: "Nesvarbu, kad ir širdyje tiki, kad Divenaldo mazgotė yra geresnis už Modričių, bet VISADA turi palaikyti komandos draugą, VISADA." Tą patį reiktų pasakyt apie megstamos komandos palaikymą - palaikyt reik VISADA, o ne maišyt su šūdais PO KIEKVIENO pralaimėjimo, kaip kad Vaidoshius mėgsta
13 7 09-20 19:38
Manyčiau Messi turėtų laimėt balioną, nes įmušė fantastinio grožio įvartį Nigerijai ir be abejo, nepamirškim įspūdingo hat-tricko PSV