Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Čempionų charakterį parodęs "Real" skėlė antausį PSG, S. Mane vedamas "Liverpool" sutriuškino "Porto" (VIDEO, FOTO)


Naujausi (42) Seniausi (42) Geriausi (42) Anoniminiai (215)

 Modr23
0 1 02-15 09:57
 Modr23
1 11 02-15 09:44
Paskaicius komentarus galima susidaryti nuomone, kad dauguma portalo lankytoju nesigaudo futbole. Marcelo pradzioje ne siaip sau klyke is skausmo, o issinarino peti, pats is patirties galiu pasakyti, kad skausmas tuo momentu labau nemalonus. Bet deka gydytoju pagalbos si problema yra greit issprendziama, nes petys daktaru pagalba yra tiesiog “atstatomas” i vieta. Ronaldo tikrai jauciasi senatve, bet toks jau gyvenimas, amzius padaro savo. Taciau ko jau ko, bet ivarciu uosles is zmogaus neatimsi. Taip pat vakar ivyko ypac retas dalykas. Ronaldo peneldo realizavimo metu atrode, kad zaidejas kamuoli kliude abiejomis kojomis, tokiu atveju pendelis butu kartojamas. Perziurejus pakartojima matoma, kad Ronaldo tiesiog padejo salia stipru zingsni, taip sujudindamas kamuoli ir igaudamas siek tiek kamuolio sukimo momento. Legenda Ferdinandas sake, kad dar MU laikais Ronaldo tai mokes treniruotese, taciau iki siol nebuvo panaudojas jokiu rungtyniu metu. Zinoma, buvo begale daug kritimu, vaidybos, bet kiek dar galime tai mineti. Visos komandos tokio kalibro rungtyniu metu vaidino, vaidina ir vaidins. Bet koks pranasumas yra svarbus.
0 9 02-15 09:20
Nu ir ka Neymaras O gi nieko gaidys prakaituotas
Its me
0 5 02-15 08:45
Manau radau PSG problema, jie tiesiog pasiduoda ir nezaidzia iki galo. Jau pries 2real oivarti jie tiesiog nustojo normaliai zaisti, o ka jau ir kalbeti apie 3 ivari
0 4 02-15 07:47
Psg su tokia sudėtim šansu neturėjo,truko patirties
Vaidoshius
32 1 02-15 07:02
Extra:
VAIDOSHIAU, pražanga prieš Kimpembe daugiau nei akivaizdi, ane? :D https://twitter.com/salihkr_/status/963897872549908480
Kiek tokių "pražangų" buvo sušvilpta Modričiaus, Isco ir Krooso narams? Ar reik suprast, kad Kimpembe ryžas ir jam tas negalioja? O gal tiesiog su kitos spalvos maike, kuriems tokios "pražangos" nesifiksuoja
Extra
0 18 02-15 01:02
VAIDOSHIAU, pražanga prieš Kimpembe daugiau nei akivaizdi, ane? https://twitter.com/salihkr_/status/963897872549908480
Vaidoshius
36 12 02-15 00:27
Juvė Rules:
Nesuprantu, ir kiek jau laiko bandau suprasti. Jūs dabar sakot Ronaldo tapina imušė, bet blemba jis ten buvo, ne Bale, ne Benzema, ne Modric. Jei jie imustu tokį patį, tada kas ne tapinas? Esmė tame, kad Ronaldo sugeba būti vietoje, ir jei jie atneša pergale, reiškias jis duoda naudos ten trindamasis ir gaudidamas progas.
Aš tai nesuprantu kaip tu niūchą praradęs lygini pagal poziciją Modričių, Bale ir t.t. su Tapinaldo malka, kur 95% praleidžia baudos aikštelėje ir į vartus smūgiuoja po 7-10 kartų per grajų, o kur Modričius, Bale ir panašūs, kurie muša per grajų po max 3 kartus, kuria žaidimą ir viskas stovi ant jų, kad ta pati Penaldo statula galėtų visą grajų laukti baudos aikštelėje tų 7-10 progų ir geriausiu atveju išnaudoti 1-2 Ir taip jau 10-metį apsimetat debilais nepaisant pastoviai pabrėžiamų statistikų koks lavonas yra Tapinaldo, kurio užbaigimas nesiekia 10%. "Geriausias istorijoje"

Vaidoshius
36 13 02-15 00:20
Visų pirma prieš kažką analizuojant tai galima kaip ir oficialiai patvirtinti, kad Emery bus "sacked in the morning" jeigu ne rytoj, tai bent jau po atsakomosios dvikovos Sakyčiau, kad buvo išdulkintas, bet kad pats savo debiliškais sprendimais nuskandino komandą. Manau paskutinė dėlionės dalis kad P$G pagaliau prasimuštų į elitinių komandų gretas yra stiprus treneris. Žvaigždžių turi tikrai pakankamai, kad galėtų lygiai kovoti su stipriausiom komandom, nu bet vis pritrūksta tos psichologinės stiprybės, vis subyra lemiamu momentu. Kas dėl rungtynių vėlgi neapsieita be kontraversijų, teisėjas tarė svarų žodį Madref naudai - tiek nupyzdino pendelį (nebent pas Seriožos gyvulį "petis" iki alkūnės eina ), tiek nešvilpė Arrogantnaldo inkaro pražangos prieš golą, ypač po to, kai švilpė tokį švelnų pendelį Krooso narui, prisigavo ant kelių Isco ir Modričiaus niūrkų, kurios galėjo pasibaigti pavojingai, vėlgi tik apgailėtinų Tapinaldo lavono baudos smūgių dėka viskas vėl baigdavosi gerai. Bet po tokio debiliško Emery vadovavimo kažkaip net nesiverčia liežuvis nurašyti pralaimėjo teisėjui. Kaip ir Penaldo statula minėjo, ČL yra Madref vagių turnynas, jie jį kontroliuoja ir čia turi būti pasiruošęs lošti 11x12 bet kuriose rungtynėse, bet kai išsikasi sau tokią duobę, pralaimėjimas neišvengiamas P$G sakyčiau gyvuliškai sulošė Kimpembe, jaunas vaikas, o su tokiu pasitikėjimu lošė ir iki Arrogantnaldo nupyzdintos baudos jo pasirodymas buvo 10/10, čia jau Emery neprašovė su T. Silva ant suolo kaip bebūtų keista. Wastemaras kaip minėta keletą kartų sulošė tragiškai savanaudiškai ir šitas šiek tiek išmušė iš vėžių tiek Cavani, tiek Mbappe ir tas jautėsi toliau rungtynėse. Išvykoje golas aišku gerai, bet 2:0 ar 3:1 laimėti reikia kiaušų, kurių P$G su Emery panašu, kad neįgaus. Madref vagiuose vėlgi žaidimą daro tie patys Modrič/Kroos, piridačios aukščiausio lygio, kaip ir niūrkos šiandien, biški net gėda žiūrėti Asensio ir Bale taip pat parodė ką gali, ypač Asensio, kuris yra pūdomas arogantiškos šiukšlės sąskaita. Žodžiu, manau, kad P$G jau batai, Emery kaip ir laisvas.
0 4 02-15 00:18
ex:
tai sakai anglu klubai seucia tik kad 10 metu nepamenu kad jie seustu baigiu ir pavdinimus pamirsti tu siauteju
Ijun smegenis ir prisiminsi! Chelsi 2012m. Ne 10 metu berods?
Napalys
1 13 02-15 00:15
Asensio su Vasqesu gerą vėją įnešė. Kontratakose jie kaip žuvis vandenyje. Ech, puiki šiandien nuotaika....
Žuvies
3 20 02-15 00:06
We got SALAH, tutututititu, ooo MANE, MANE, tututititutu and BOBBY FIRMINO, but we sold coutinho... YNWA
Marčius33
4 8 02-15 00:01
Ivarčiai su keliu neegzistuoja, Ronaldo su marokiečiu, penaldo, tapinaldo, Barsos šunys vėl pradeda savo šou .
MettaworIdpeace
9 11 02-14 23:58
Pasaka! Su pergale! Ronaldo, kaip visada svarbiausiais momentais atsiduria laiku ir vietoje, o kaip sugebejo sureaguoti i rikoseta ir keliu nukreipti kamuoli i vartus! Neitiketina!
Marčius33
4 10 02-14 23:58
Bet Ronaldo įmušė tai visi verkimai grįžo, tipiniai Barsos fanai.
123