Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lyga bus pradėta žaisti savaitgaliais?


2018-12-12 15:15:50 Čempionų Lyga

Žiniasklaidoje pasklido šalies čempionatus gąsdinančios naujienos – UEFA (Europos futbolo federacijų asociacija) ir ECA (Europos klubų asociacija) slaptame susitikime aptarė galimus rungtynių datos pasikeitimus Čempionų lygoje.

Šį sezoną jau įvyko permainos su rungtynių laiku, kai buvo nuspręsta dvi rungtynes žaisti 19 val. 55 min., o likusias šešias – 22 val. Dabar atsirado grėsmė, kad Čempionų lygos kovos apskritai bus perkeltos į savaitgalį.

Aleksandras Čeferinas ir Andrea Agnelli, kuris yra ECA prezidentas, mano, kad rungtynės savaitgalį Čempionų lygai atneštų gerokai didesnį pelną, ypač orientuojantis į Kinijos rinką.

Dabar savaitgaliais komandos ir taip yra priverstos žaisti rungtynes šalies pirmenybėse, tačiau A. Agnelli pasiūlymas yra sumažinti rungtynių skaičių lygose ir dažniau pradėti žaisti šiokiadieniniais. Visgi neabejojama, kad lygos savo pozicijos nepakeis ir priešinsis bet kokiam UEFA pasiūlymui.

Be to, šiame susitikime buvo pateikta idėja pakeisti Čempionų lygos formatą. Agnelli norėtų, kad turnyre nebeliktų aštuonių grupių – norimu keturių grupių, iš kurių kiekvienoje žaistų po aštuonias komandas.

Straipsnio įvertinimas: 5 17
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (7)

Bianco
 Bianco
5 16 12-12 17:27
Nesamone
 GedBuz
3 2 12-13 13:38
Va, bet 4 grupės vietoje 8 - gera idėja. Tokiu būdu kitame etape mažiau šansų pakliūti silpnesnėms komandoms. Kartais tiesiog už borto lieka apylygės komandos. Tokia kaip Napoli ir Liverpool abi nusipelno eiti toliau. Jos tikrai ne prastesnės nei Porto, Schalke ar Lyon.