Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lyga: C. Ronaldo sugrįžimas į Madridą ir "Man City" laimės paieškos Vokietijoje


Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (26)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

6 3 02-20 19:10
Vaidoshius:
Ohohoh, dviejų kolosalinių inkarų, šiuo metu 2 iš top 3 kraupiausiai savo komandas į dugną tempiančių lavonų, Tapinaldo rąsto ir Malkatos klumpakojo dvikova, kas nuskandins savo komandą žiauriau už kitą inkarą :D Dar prieš mėnesį Atletico buvo garantuotas, kad praeis Rubentuso lažybininkus be vargo, bet Simeone šovė myžalai į galvą ir sugebėjo priglausti niekam nereikalingą Malkatos lavoną. Šiuo manevru jis praktiškai nužudė visus Atletico šansus pakovoti dėl titulų ir manau iškart svarstyklės persisvėrė į Rubentuso lažybininkų pusę. Kita vertus 1/10 Tapinaldo rąstas priverčia Rubentuso maklerius demonstruoti chujoviausius rezultatus per 4-5 sezonus, todėl šiandien pamatysime tikrai intriguojančią šių plūgų dvikovą. Išankstinė užuojauta skrendančios lauk komandos draugams :D $hitty turėtų nepasigailėti Schalkes, vokiečiai lošia ne patį geriausią savo sezoną.
Vakar jau vienas inkaras vos silpnam lyonui neprasisiko susimatom nesislapstyk duxas
Vaidoshius
8 4 02-20 17:57
Ohohoh, dviejų kolosalinių inkarų, šiuo metu 2 iš top 3 kraupiausiai savo komandas į dugną tempiančių lavonų, Tapinaldo rąsto ir Malkatos klumpakojo dvikova, kas nuskandins savo komandą žiauriau už kitą inkarą Dar prieš mėnesį Atletico buvo garantuotas, kad praeis Rubentuso lažybininkus be vargo, bet Simeone šovė myžalai į galvą ir sugebėjo priglausti niekam nereikalingą Malkatos lavoną. Šiuo manevru jis praktiškai nužudė visus Atletico šansus pakovoti dėl titulų ir manau iškart svarstyklės persisvėrė į Rubentuso lažybininkų pusę. Kita vertus 1/10 Tapinaldo rąstas priverčia Rubentuso maklerius demonstruoti chujoviausius rezultatus per 4-5 sezonus, todėl šiandien pamatysime tikrai intriguojančią šių plūgų dvikovą. Išankstinė užuojauta skrendančios lauk komandos draugams $hitty turėtų nepasigailėti Schalkes, vokiečiai lošia ne patį geriausią savo sezoną.
Pushy
4 5 02-20 17:46
Visiskai neismanai futbolo.Koks idomumas kai viena komanda kita subombarduoja? 0:0 daznai buna itemptas ir taktiskas macas.Vaka Bayern Liverpul buvo liux.Dvi saves vertos komandos.eik krepsini ziurek, ten pamatysi daug "tasku"..
6 16 02-20 11:41
Tikiuos nebus taip liudna kaip vakar ir pagaliau isvysime ivarciu Nors Atletic- Juve bus labiau ginybinis futbolas, bet manau city padauzys Shalke