Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?

Čempionų lyga: "Liverpool" ir "Barcelona" nepasigailėjo varžovų (VIDEO)

2018-04-04 21:47:19 Čempionų Lyga FC Barcelona AS Roma

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje tęsėsi ketvirtfinalio kovos.

Mače Anglijoje ietis surėmė "Liverpool" bei "Man City" klubai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai puikiai pradėjo susitikimą ir 12-ąją minutę M.Salah išvedė šeimininkus į priekį - 1:0.

21-ąją minutę rezultatą padvigubino A.Oxlade'as-Chamberlainas, o fantastišką pirmąjį kėlinį vainikavo S.Mane smūgis - 3:0.

Nors svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį (61 proc.), tačiau jiems nė karto nepavyko pataikyti į vartų plotą ir antroje susitikimo dalyje - "Liverpool" šventė pergalę 3:0.

Kitame mače jėgas išbandė "Barcelona" ir "Roma" ekipos.

"Camp Nou" arenos šeimininkai ilgai negalėjo pralaužti svečių gynybos barjerų, kol galiausiai tai 38-ąją minutę padarė pats "Serie A" ekipos žaidėjas D.De Rossi.

55-ąją minutę K.Manolas dar kartą nuginklavo savo ekipos vartininką ir katalonai pirmavo 2:0.

59-ąją minutę pasižymėjęs G.Pique prirėmė italus prie sienos, tačiau jiems menką vilties spindulėlį suteikė E.Džeko įvartis - 3:1.

Vis dėlto paskutinis žodis priklausė E.Valverde auklėtiniams - L.Suarezas 87-ąją minutę rezultatą pavertė triuškinančiu - 4:1.

Atsakomosios dvikovos įvyks balandžio 10 dieną.

Startinės sudėtys:

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (36) Seniausi (36) Geriausi (36) Anoniminiai (111)

Despotin_
1 51 04-04 22:24
Te dar viena D Su sudais gerai, kad tinklas neplyso
Žuvies
8 41 04-05 00:27
Vaidoshius:
Variantas, kad $hitty žaidėjai pasijautė Dievais, vis dėlto daužė visus ne gailesčio ir iš malkinės lavonyno padarė Bayernligą. Tuo tarpu ir Neverpoolis rodė daug didesnį norą laimėti. Aišku teisėjai galėjo nepašikt reikalo ir $hitty padovanot golą kaip padavonojo Neverpooliui, nes dabar Guardiola turės atlikti monstrišką darbą, kad įvyktų sugrįžimas. Vargu ar pavyks su ant kontrų sėdinčiais Neverpooliu nepraleisti nei vieno golo, tai tektų mušti pitaką :D Aišku vienas gyvulio Mane prikolas ir vėl kartojasi 5:0 scenarijus, Neverpoolio su Lovrenu priešakyje niekada negali nurašyti, kad jau viskas baigta :D
Duok Kloppui tokius pinigus kokius visos karjeros metu turėjo čigonas, rezultatai būtų daug įspūdingesni.
Gnomo kekse
1 15 04-04 23:22
Suarez man rodos daugiau laiko pragulejo ant zoles negu su kamuoliu buvo
Asirgitawe
2 15 04-05 00:02
Berots antros rungtynės City, kai be įvarčio išeina. Antras kėlinys buvo toks, kad reikėjo tiesiog sukandus dantis gynyboje atidirbti. Pasiektas puikus rezultatas. Nuo pusfinalio skiria visai nedaug
0 12 04-05 07:16