Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Aštuntfinalio startas: PSG parodė jėgą Mančesteryje, "Roma" pranoko "Porto"


Naujausi (48) Seniausi (48) Geriausi (48) Anoniminiai (62)

2 0 02-13 12:56
Vaidoshius vel duxina Alvyda30 D sakyk savo kaina *** gal pigiau nei stotine?;DD
 carlos
0 0 02-13 12:35
Laukiam dabar naujienų, kaio chealsea, man city ir kiti stebi Zaniolo
0 4 02-13 09:11
Cia jau suveike jauno trenerio nepatirtis , United vakar blaskesi , maurinio butu geriau paruoses (nesakau , kad maurinio nereikejo atleisti)nera taip lengva , solskiero tik kaip jauno trenerio pradzia tokiam isukiui buvo nepasiruoses , united reikia mirtinai pakeist 5 zaidejus
5 6 02-13 08:22
Nesinori nieko sakyt, bet nuleido United ant žemės labai jau putesi visi, kad sumindys PSG, va ir prašau, manau apie kitą etapą matys kaip savo ausis, jum čia ne newcastle
5 1 02-13 06:43
Kazkaip nebuvo smegenu aikstelei vakar, pries PSG su autobusu toli neriedesi :-D
 gyciox
2 2 02-13 06:39
Kiekviena prisilietimas psg-united geltona kortele, idomus teisejas.
4 3 02-13 06:06
Vaidoshius:
Kas dėl Romos ko gero jau gali pradėt pakuotis lagaminus atgal į atbrosų lygą. Namuose 2:1 prieš Porto su visais traumuotais pagrindiniais puolėjais :D Kraupoka. Pensininkų ir atbrosų lyga vis dėlto.
Susimatom nesislapstyk duxas
2 3 02-13 01:49
Di Maria - Atvažiavo sutraiškė mu ir dar alaus įpiso. Pasaka. O dar be Neymaro ir Cavani psg buvo.. Su mu kažkas ne to buvo pirma kelinį apyligiai žaidė, o antram šudai prasidėjo, ginybos nėrasta..

1 13 02-13 00:50
Vaidai,tu kaip jazzu. Jei kam tavo nuomone nepatinka - siuksles ir *** . Abu vienodo mastymo ir paziuriu,tik tau dar iki jos dahuja apsikt )
Vaidoshius
17 3 02-13 00:25
Kas dėl Romos ko gero jau gali pradėt pakuotis lagaminus atgal į atbrosų lygą. Namuose 2:1 prieš Porto su visais traumuotais pagrindiniais puolėjais Kraupoka. Pensininkų ir atbrosų lyga vis dėlto.
Vaidoshius
23 16 02-13 00:24
Tokio lygių skirtumo tikėjausi su Cavaniu ir Moneymaru, be jų - čia absoliutus pagaidinimas Malkinė rodo savo lygį, nieko naujo. Pamenu čia vienas mankurtas sugebėjo nuvemti, kad malkinėj yra 6 (!!!) top komandos Galvojau iškrisiu vietoj. Malkinėj yra absoliutus nulis top komandų, $hitty prie Guardiolos tik panašėja į kažką panašaus. Spirk ir bėk stiliaus buivolai visiškai miortvi Europoje. Teisėjas sudirbo fantastiškai, ne V. Kassai/C. Cakir/Oliverio šiukšlės stiliuj. Pogba po pirmos geltonos dar kartą buvo įspėtas po debiliškos pražangos, dar viena debiliška pražanga ir visiškai teisinga antra geltona kortelė. Youngo dau.no pagailėjo su Dive Maria stumimu, totalus de.bilas. Kimpembe po geltonos taip pat gavo dar vieną įspėjimą ir jeigu būtų papildomai dar padaręs taktinę/grubesnę baudą būtų išėjęs kebabų valgyt Be Pobgos į Paryžių geriau net nevažiuot darytis gėdos, imt techninį pralaimėjimą 0:3 ir pataupyt jėgas. Dani Alves kas per žvėris, viena kraupiausių Farcos valdžios pridurkų kliurka per visą istoriją turbūt 35 metai, vis dar aria ir lošia pačiam aukščiausiam lygyje, kad ir ga biški trūksta sveikatos. Bet tie P$G vaikai gynėjai pirmam kėlinyje pažarino tolka tak, prieš šiek tiek pajėgesnes komandas stopudovai atsiveš ne vieną ir ne du golus į savo vartus Verratti taip pat dieviškai, tik kad vėl siurprizas, siurprizas, nebaigė grajaus dėl traumos Tikėkimės, kad nieko rimto. Draxleris kaip kontroliavo žaidimą, galėtų kokioj top komandoj starte daužyt, bet eurai daugiau šilumos suteikia Dive Maria grybavo pagrinde, vos keletas tikslių pasų, daug prapistų kamuolių ir miortvų reidų. ManUre kaip ManUre, su normaliom komandom atrodo kaip malkinės lavonai, nei daugiau, nei mažiau. Dė Gėjus eilinį kartą porą kosTmosų ištraukė, išgelbėjo nuo 0:3-4. Aliošai tai pochui, pitsotą angliškų į kišenę žeriasi ir džiaugiasi turiningu gyvenimu maudydamasis piniguose už praktiškai visišką minimumą darbo Aišku jis arė ~10 metų, kad tą pasiekti, tai šitą gali sau leisti Rimčiausia, tai kad nedidelė saujelė arabų naftotiekių fanų visiškai uždominavo Old Traffordo plastiko gabalus, sudaužė į vienus vartus, atrodė, kad Paryžiuj lošia
Edviss
7 5 02-13 00:21
Ir mažiau verkit dėl antros geltonos Pogba, nes Alvesas ar ne Alvesas, ji ten tikrai buvo. Pusiau ištiesta koja ne į kamuolį. Teisėjas šiandien principingas buvo, tad reikėjo tą jau numanyt.
3 4 02-13 00:18
Liudnai atrode komanda siandien,ismuse labai is veziu Lingard’o ir Martial’io traumos pirmo kelinio viduryje,cia ir buvo luzis. Turesim laiko pasiruosimui 3 savaites,manau paruos komanda ir be Pogbos. Dar liko 90min,0-2 nera tragedija.
1 12 02-13 00:06
Dar vienas perliukas " Geriausias Sanchezo pasirodymas vilkint United marskinelius - grojant pianinu pristatymo dieną"
Ciuvelis
4 3 02-13 00:05
Nuleido MU i vieta,zaide kaip prie fosilijos,sveikinu PSG fanus,verti pergales 100. Tik tas teisejas kazkoks priciuozes,bet perspejimu duoda geltonas,veiklos jam truksta gyvenime ?!
123Paskutinis ›