Čempionų lygoje "Bayern" ir išvykoje įveikė "Besiktas" ekipą (VIDEO)

Antrąją pergalę UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje iškovojo ir užtikrintai į kitą etapą žengė Miuncheno "Bayern" komanda.

Vokiečiai išvykoje 3:1 nugalėjo Stambulo "Besiktas" klubą ir serijoje džiaugėsi pergale 8:1, kadangi pirmąsias rungtynes namuose jie buvo laimėję 5:0.

Šiame susitikime svečiai į priekį įsiveržė dar 18-ąją minutę, kai puikų Thomaso Mullerio perdavimą gavęs Thiago iš arti pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Pačioje antrojo kėlinio pradžioje į savo ekipos vartininką įsirėžęs Gokhanas Gonulas nukreipė kamuolį į savo vartus ir "Bayern" pirmavo jau 2:0.

59-ąją minutę Vagneris Love'as pelnė garbės įvartį, tačiau paskutinį žodį šioje serijoje tarė bavarai, kurių gretose 84-ąją minutę pasižymėjo po keitimo pasirodęs Sandro Wagneris.

„Besiktas“ 1 : 3 „Bayern
18' [0 : 1] Thiago
46' [0 : 2] G. Gonul (į savo vartus)
59' [1 : 2] V. Love
84' [1 : 3] S. Wagner