Čempionų lygos atranka: drąsiai kovojusi "Sūduva" krito Serbijoje

Marijampolės "Sūduva" nepasisekė savo žygio Čempionų lygos atrankoje.

Antradienį Vladimiro Čeburino auklėtiniai Belgrade 1:2 pralaimėjo atsakomąsias rungtynes prieš "Crvena Zvezda" komandą.

Pirmasis susitikimas Marijampolėje pasibaigė lygiosiomis 0:0.

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo sėkmingai - 4-ąją min. Richmondas Boakye pelnė pirmąjį įvartį.

"Sūduva" žaidė aktyviai, tačiau ekipai nesisekdavo iki galo išpildyti savo ketinimų.

Prabėgus dar 25 minutėms, Marko Marinas nuginklavo Ivaną Kardumą ir Lietuvos klubo situacija tapo kritinė.

A lygos komanda toliau stengėsi įmušti įvartį, o "Crvenos zvezdos" žaidėjai laukė kėlinio pabaigos.

Po pertraukos serbai bandė surengti keletą išpuolių, tačiau galiausiai "pasižymėjo" M.Gobeljičius, kuris specialiai "įvažiavo" į Vaido Slavicko koją ir buvo pašalintas iš aikštės. Mačo negalėjo tęsti ir lietuvis, kuriam, kaip spėjama, teks ilgą laiką praleisti be futbolo.

Dešimtyje likę serbai toliau atakavo - puolė F.Stojkovičius ir M.Ivaničius. 86-ąją min. svečių atstovas J.Tadičius pataikė į skersinį ir "Sūduva" toliau liko nepelniusi įvarčio.

Galiausiai, mačo pabaigoje paguodos įvartį pelnė M.Topčagičius, tačiau daugiau Marijampolės komanda nuginkluoti Belgrado ekipos vartininko M.Borjano nesugebėjo.

Pralaimėjusi "Sūduva" tęs savo pasirodymą Senojo žemyno turnyruose ir žais Europos lygos atrankoje.