Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lygos atrankos burtai "Sūduvai" buvo negailestingi


2018-06-19 12:49:36 Čempionų Lyga FK Sūduva

Šiandien Nione (Šveicarija) buvo ištraukti Čempionų lygos pirmojo etapo burtai, po kurių paaiškėjo ir Lietuvos čempionės Marijampolės „Sūduvos“ varžovė stipriausio Europos turnyro atrankoje.

Po burtų paaiškėjo, kad marijampoliečiai susitiks su Kipro čempione APOEL komanda. Pirmąsias rungtynes lietuviai liepos 10 ar 11 dieną žais namuose, o atsakomasis susitikimas po savaitės įvyks varžovų aikštėje.

APOEL yra nuolatinė Europos turnyrų grupių etapo dalyvė. Praėjusiais metais jie pateko į Čempionų lygos grupių etapą, kuriame du kartus sugebėjo sužaisti lygiosiomis su „Borussia“ ir iškovojo du taškus. Dar prieš metus jie varžėsi Europos lygos pagrindiniame turnyre, kur jie grupių etape nesustojo ir pateko į atkrintamąsias varžybas bei jose įveikė „Athletic“ iš Ispanijos ir tik aštuntfinalyje nusileido „Anderlecht“ komandai iš Belgijos.

Pergalę šiame etape iškovojusi ekipa pateks į antrąjį Čempionų lygos etapą, kuriame jų laukia Latvijos čempionų „Jurmala“ ir serbų „Crvena Zvezda“ poros nugalėtojai. Pirmąsias rungtynes lietuvių poros nugalėtojai žais išvykoje.

Tuo tarpu nesėkmės atveju „Sūduva“ persikeltų į Europos lygos antrąjį atrankos etapą, kuriame ir toliau kovotų su kitų šalių čempionais. Jei nepavyktų įveikti Kipro čempionų tuomet Lietuvos pirmenybių lyderių lauktų Talino „Flora“ ir „Hapoel Beer-Sheva FC“ poros pralaimėtojai.

Priminsime, kad tapti „Sūduvos“ varžovais šiame etape taip pat pretendavo „Qarabag“ (Azerbaidžanas), „Sheriff“ (Moldova), „The New Saints“ (Velsas) ir „Videoton“ (Vengrija).

Straipsnio įvertinimas: 2 6

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Žilvis
1 65 06-19 14:50
Nežinau, kas čia bando kiršint Sūduvos fanus su Žalgirio, bet tai turbūt durni žmonės. Dauguma marijampoliečių, tarp jų ir aš, visada serga už Žalgirį Europoj, kartais ir A lygoj, kai tik nesikerta interesas su Sūduva. Taip pat pažįstu krūvas Vilniaus klubo fanų, kurie tą patį daro su Sūduva. Esam per maži pasaulio mastais, kad mūsų klubams žaidžiant Europoj laikytumėmės kažkokių principų ir nepalaikytumėm kitų Lietuvos komandų. Sirgsiu už Sūduvą, Žalgirį, Trakus ar Plikių Sakuoną, jei tik jie žais Europoj
Darko
2 34 06-19 14:31
Niekaip nesuprantu tos nesveikos neapykantos net pats, kaip Žalgirio fanas važiavau pernai paplot Sudūvai už žygį Europoje, o kaimiečiai vis visur Pietų IV prikaišioja...
Suduviui
5 36 06-19 13:34
Sūduvis:
Sėkmės ir padarykime tai ko Vilniaus Žalgiris labai ilgai nepadarė
Tai va uztat reikia maziau kalbet tokias kalbeles ko Zalgiris ilgai nepadare, nes viskas po to atsisuka pries pacius. Va ir pamatysit ka reiskia CL. Aisku linkiu Suduvai dideles sekmes, bet pergale prilygtu stebuklu stebuklui.
Experiui
3 31 06-19 14:18
čia tik jūsų galvose Pietų IV džiaugiasi. Tai kad jūs turit nesveiką neapykantą Vilniui ir Žalgiriui, nereiškia, kad mąstantys žmonės nepalaiko Lietuvos klubų. Ne fanai čempionatus laimi, o komandos, tad nėra ko ant Sūduvos pykti ar jų nesekme burtuose džiaugtis
kaip_visada
2 22 06-19 13:35
Buvo krepšelyje tikrai palankių komandų, bet kaip visada burtų metu sėkmė apleidžia Lietuvos klubus, tiek Žalgirį anksčiau, tiek Sudūvai dabar labaaaaaai nepasisekė lyginant su tuo, ką galėjo gaut...