Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lygos finale teisėjaus blogiausiu praėjusio pasaulio čempionato arbitru išrinktas serbas


Šiandien UEFA paskelbė teisėją, kuriam patikėta dirbti artėjančiame Čempionų lygos finale. Daugumos nuostabai, juo paskirtas serbas Miloradas Mažičius, kurį kai kurie futbolo gerbėjai prisimena dėl jam itin nesėkmingo 2014 metų pasaulio čempionato.

Prieš ketverius metus Brazilijoje jis dirbo dvejose rungtynėse, po kurių arbitras buvo išsiųstas namo. Pirmajame mače tarp Vokietijos ir Portugalijos jis skyrė abejotiną baudinį į Portugalijos vartus, o taip pat iš aikštės išvarė Pepe už jo susidūrimą su Thomasu Mulleriu.

Ne ką mažiau kalbų susilaukė ir jo antroji vadovauta akistata tarp Irano ir Argentinos, kuriose Pietų Amerikos atstovai laimėjo 1:0, o teisėjas neskyrė vienuolikos metrų baudinio į argentiniečių vartus.

„Kaip šis vyrukas galės užmigti šią naktį, ar net visą savo likusį gyvenimą? Su visa pagarba, norėčiau su juo pakalbėti akis į akį. Norėčiau paklausti: kodėl jis su mumis taip pasielgė?“, - po mačo kalbėjo tuometinis Irano rinktinės treneris Carlosas Queirozas.

Pasibaigus pirmenybėms portalas redcardtheref.com rinko blogiausią čempionato arbitrą ir rinkimuose be konkurencijos triumfavo būtent M. Mažičius, kuris surinko net 87362 balsus iš 110000 balsavusių futbolo gerbėjų.

Visgi, pastaraisiais metais nusiskundimų serbu gerokai sumažėjo ir jis kur kas sėkmingiau dirbo 2016 metų Europos čempionate, pernai buvo paskirtas teisėjauti FIFA Konfederacijų taurės finale, o šiemet jis darbavosi keturiose Čempionų lygos rungtynėse ir dvejuose Europos lygos mačuose.

Straipsnio įvertinimas: 10 5

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
G
4 49 05-07 16:20
Cr heiteris ir messi fanas viename. Puikiai nuteikia liverpoolio sirgalius
odnaloR
5 22 05-07 18:24
Jei raudoną kortelę Rolando, tuomet jis visų laikų geriausias teisėjas.
Gnomo kekse
Gnomo kekse (palaiko BV Borussia Dortmund 09, Vokietija)
2 17 05-07 16:24
"L3" komentaras:
ar teisėjai neliečiamųjų kasta ?? vakar El Clasico toks tragiškas buvo, bet neabejoju kad kitame ture toliau teisėjaus. šitas tiek blogų atisliepimų ir vis vien toliau švilps.. finale.
Vakar El Clasico buvo viens geriausiu La Liga teiseju. Laimejo 3 geriausio teisejo rinkimus per paskutinius 5 metus.
FidelCastro
FidelCastro (palaiko Chelsea FC, Leeds United FC)
1 14 05-07 17:03
"Marčius33" komentaras:
Suprantu teisėjui reik skirt šansą, bet jeigu išrinktas ''blogiausiu'' tai kaip galima duoti teisėjauti tokio lygio rungtynėse ? Kas per nesamonė..
Tas WC buvo prieš 4 metus. Matyt, pasitaisė per tiek laiko, jeigu skiria tokioms rungtynėms. Juolab, kad ir tekste rašoma, kad nusiskundimų sumažėjo.
Real Madrid 12
Real Madrid 12 (palaiko Real Madrid C.F., Prancūzija)
3 10 05-07 17:30
Va va prasidėjo... Dabar dauguma puls aiškinti, kad šitas sugadins rungtynes, temps Real arba Liverpool. Dar čia niekas neaišku, o gal kaip tik sušvilps be priekaištų, tad palaukit kol bus faktas, o ne atlikinėkit išankstines spėliones. Panašu, kad karštinė kažkam tuoj prasidės.