Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Čempionų lygos kovos tęsiasi: "Real" priima PSG, "Porto" - "Liverpool" ekipą (apžvalga)


Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (19)

M-NUS
0 8 02-14 13:54
Niekada nereikia lyginti dviejų komandų formų, kurios žaidžia skirtinguose čempionatuose. Vakar matėm kaip 5 anglų komanda nei kiek nenusileido 2 italų. Vis dar noriu tikėt, kad PSG pakiš koją jų mikimauzinis čempionatas, kuriame nėra rimtų priešininkų. Nu ką, aštuntfinalio dvikova jau vakare, užsipirkt alaus reik ir laukt nervų karo.
0 0 02-14 13:04
Lietuva:
Lietuvoje tikriausiai sudiniausios futbolo transliacijos visam pasauly, negaliu patiket, kad ziuriu futbola su vienu komentatoriu ir nieko daugiau, kokybe 520p, kas yra labai liudna ziuret per dideli tv, kitose salyse jau tiek pazenge zmones sitam dalyke..bomzai lietuvele
Da bl, užp.sot verkti metų metais dėl transliacijų LT, išsitrauki iš kojinės šimtą euro tugrikų, pasikabini ant balkono satelitkę ir žiūrėdamas FullHD sau patinkančia kalba, dedi skersą tarp lūpų visiems Viasatams. Negi taip sunku lietuvišką satelitkių forumą pasigooglinti?
0 1 02-14 12:40
Jeigu Jurgenas nuvertins Portu tai tikrai kris,o psg-real priklauso visiškai nuo sudėčių.
Marčius33
0 12 02-14 11:35
Apžvalgos manau šiandieną nepadės, nenuspėjama rungtynių baigtis, belieka tikėtis gražaus futbolo.
gud
2 5 02-14 11:16
Realas turės problemų dėl kelių priežasčių: Neymaras ir Mbappe. Marcelo pjauna totaliai ir nespėja užsidengti, nes pastoviai būna puolime, nebūtų taip blogai, nes dažnai spėja uždubliuoti Kazys. Bet čia išlenda kita skylė: nebus Dani. Žinant Neymaro greitį ir tai, kad tai apskritai vienas geriausių žaidėjų - čia spraga numeris 1. Žaist be fullbackų yra labai sudėtinga puolime. Įsivelt į kas daugiau primuš - Realui su šio sezono progų išnaudojimu - būtų kvaila, prasileist kaip vakar prasileido Juvė ir po to krist dėl away goal stantykio irgi kvaila. Nenustebčiau jeigu Realas žaistų 5-3-2, kur dešinys full backas Nacho, bet nesijungia per daug į puolimą ir pastoviai palaiko bent 3 gynėjų liniją, iš šalia besitrinantis Kazys, kuris gerokai arčiu gynėjų negu saugų. Arba realiau - visiškai nenustebintų vėl mesta Kovašič korta, išėmus Benzą, 4-4-2, kur Mateo laksto prilipęs prie Neymaro kaip klevo lapas prie šiknos, uždarinėja erdves, neleidžia priimt kamuolio, dvigubina gynybą, kol Neymaras susinervina, susirenka korteles ir eina į pavėsį (o kad yra psichinis kai jam nesiseka esam matę ne kartą). Reale vilies matau tik dėl kelių dalykų - sveikas Bale, kuris po traumos įrodinėja, kad gabumų nepragersi ir atsigavęs Luką jau kelintose varžybose vėl pajungęs savo motorą ant max.
0 4 02-14 09:18
Lietuva:
Lietuvoje tikriausiai sudiniausios futbolo transliacijos visam pasauly, negaliu patiket, kad ziuriu futbola su vienu komentatoriu ir nieko daugiau, kokybe 520p, kas yra labai liudna ziuret per dideli tv, kitose salyse jau tiek pazenge zmones sitam dalyke..bomzai lietuvele
Žiūrint per kur transliuoja, TV6 nuo šių metų jau HD rodo