Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lygos krachas: kokie yra Superlygos steigėjų planai?


Vokietijos leidinys "Der Spiegel" pateikė daugiau informacijos apie didžiųjų Europos klubų planus.

Žiniasklaidos priemonė, remdamasi "Football Leaks", rašo, jog garsiausios Senojo žemyno komandos planuoja įsteigti Superlygos turnyrą, o pirmosios rungtynės bus sužaistos 2021-aisiais.

Čempionate grumsis 16 komandų - 11 klubų turės nuolatines vietas ir 20 metų negalės iškristi, o dar penkios ekipos bus laikinos.

Pagrindiniais steigėjais įvardijami Madrido "Real", "Barcelona", Turino "Juventus", "Milan", "Man Utd", "Man City", "Liverpool", Londono "Arsenal", "Chelsea", Miuncheno "Bayern" ir Paryžiaus "Saint Germain" klubai.

Kviestinėmis komandomis taptų Madrido "Atletico", Dortmundo "Borussia", "Marseille", Milano "Inter" ir "Roma".

Svarstoma galimybė įsteigti ir silpnesnę antrąją lygą, kurios penkios stipriausios komandos turėtų progą patekti į Superlygą žaisdamos prieš šio čempionato autsaiderius. Taip būtų išvengta ir Europos Sąjungos įstatymų pažeidimo, nes lyga liktų atvira.

Kol kas nėra aišku, ar Superlyga pakeis Čempionų lygos kovas ir ar pirmenybių dalyvės pasitrauks iš vietinių čempionatų.

Straipsnio įvertinimas: 6 12

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Nu kam
1 21 11-03 11:04
To reikia, viskas dabar yra gerai aisku lyga korumpuota kazkiek, ber kur garantijos, kad nauja tokia nebus.
Arsenal FC
2 14 11-03 13:38
Nemanau, kad pasitrauktų iš vietinių čempionatų. Bent jau Anglijoj klubų fanams svarbiausia yra Anglijos lyga, tik paskui Europa. Aišku svarbūs finansai, bet nemanau kad pasitrauktų iš vietinių čempų. Ir nenorėčiau tokios uždaros lygos.
Black
6 18 11-03 11:51
Vėjai. Ypač su ta nesamone, kad 11 klubų 20 metų negalės iškristi. Gsli lygoje likti paskutinis, bet neiškrisi 20 metų. Bus po to kaip A lyga su Kauno Žalgiriu ????.
na
2 13 11-03 13:03
totali nesamone kur portugalijos kur olandijos,rusijos cempijonai ir pns ,sugadintu visa europos futbola tokia lyga,ka daryti klubams kurie nepatenka i isrintuju kluba? varzytis 2lygoje? o ka toms kurie isvis nezais lygoje ,kokie cempijonatai vietiniai liks be pagrindiniu komandu? totali nesamone butu,cia ne krepsinis
1 10 11-03 13:24
Aš galvojau, kad eurolyga greičiau persilauš ir pasiims ČL formatą , bet pasirodo įvyks atvirkščiai. Jeigu dievas yra jis neleis šitai nesamonei įvykt.