Čempionus sostinėje parklupdė "Vėtra" © Eurofootball.lt
Pirmąją nesėkmę šį sezoną "A lygoje" patyrė Lietuvos čempionas Panevėžio "Ekranas", kuris 7-ojo turo susitikime Vilniuje turėjo pripažinti šeimininkės "Vėtros" pranašumą. Abu įvarčius pačioje susitikimo pradžioje nugalėtojams pelnė du puolėjai legionieriai - ukrainietis Sergejus Kuznecovas ir rusas Germanas Lovčevas.

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 1300 žiūrovų
Teisėjas - Audrius Žuta
"%c00123" 2 - 0 "%c00033"
2` [1 - 0] Sergej Kuznecov
5` [2 - 0] German Lovčev

"Vėtra": V.Žutautas; Sasnauskas, Raliukonis, Žudys, A.Jankauskas; Milošeski, Preikšaitis, Venceevičius, Božinovski (65` Blažys) ; Kuznecov (80` Karčemarskas), Lovčev (70` Talancev)

"Ekranas": Skrupskis; Klimavičius, Paulauskas, Galkevičius, Skroblas; Petrauskas (45` Kavaliauskas), Kučys (74` Gardzijauskas), Savėnas, Tomkevičius; Pogreban (68` Varnas), Lukšys

[imgcr]http://www.eurofootball.lt/img/news/vetra-ekranas/vetra1_1.jpg[comment]Vėtros žaidėjai džiaugiasi po įmušto įvarčio[/comment] Rungtynės Vilniaus "Vėtros" stadione prasidėjo be žvalgybos ir jau antrąją minutę žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį. Po traumos "Vėtros" sudėtyje debiutavęs Germanas Lovčevas užklupo panevežiečius nepasiruošusius ir labai techniškai perdavė kamuolį savo partneriui puolime Sergejui Kuznecovui kuriam nebeliko nieko kito, kaip tik pasiųsti kamuolį į Arvydo Skrupskio ginamus vartus.

Po taip anksti praleisto įvarčio "Ekrano" žaidėjai kiek sutriko ir dar po trijų minučių į jų vartus krito antrasis įvartis - po sumaišties baudos aikštelėje Skrupskis sugebėjo atmušti pirmąjį Germano Lovčevo smūgį, tačiau rusas antruoju bandymu vis tik pasiuntė kamuolį į vartus.

[imgck]http://www.eurofootball.lt/img/news/vetra-ekranas/vetra2_1.jpg[comment]Ekrano žaidėjas bando sustabdyti Vėtros saugą A.Preikšaitį[/comment] Rezultatui tapus 2-0 "Ekrano" žaidėjai pradėjo žaisti kiek aktyviau ir po truputi perėmė iniciatyvą į savo rankas. 17-ąją minutę baudos aikštelėje puikų perdavimą gavo aktyviai žaidęs Mantas Savėnas, tačiau Panevėžio klubo lyderiui pritrūko šiek tiek greičio.

25-ąją minutę po "Ekrano" kontratakos Povilas Lukšys turėjo progą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Dar po minutės tas pats Lukšys vėl iššoko vienas prieš "Vėtros" vartų sargą Vaidą Žutautą, tačiau šis sugebėjo likviduoti pavojų.

35-ąją minutę aktyviausiai panevežiečių gretose žaidęs Povilas Lukšys turėjo dar vieną puikią progą, tačiau puikiai apsigynė Algis Jankauskas. Bene realiausią progą sušvelninti rezultatą "Ekranas" turėjo paskutinę pirmojo kėlinio minutę, tačiau po Savėno baudos smūgio kamuolys pataikė į skersinį.

[imgr]http://www.eurofootball.lt/img/news/vetra-ekranas/vetra3_1.jpg[/img] Antrąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo pasikeitusios sudėties - vietoje Donato Petrausko aikštėje pasirodė Vitalijus Kavaliauskas. Keitimas greitai davė savo vaisių ir aktyviai į žaidimą įsisjungęs Kavaliauskas 48-ąją minutę puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę kur vienas iš "Ekrano" puolėjų pasiuntė kamuolį į vartus. Vis tik teisėjas Audrius Žuta užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

61-ąją minutę dar vieną puikią progą turėjo Savėnas, tačiau ir po antrojo jo baudos smūgio kamuolys vėl pataikė į varžovų vartų konstrukciją. Dar po dviejų minučių "Vėtros" baudos aikštelėje vėl kilo sumaištis, tačiau Vaidas Žutautas sugebėjo apsaugoti vartus.

"Ekranas" visiškai perėmė žaidimo kontrolę ir "Vėtra" visas jėgas skyrė savo vartų gynybai. Panevėžiečiai nuolat grasino šeimininkų vartams, o tuo tarpu vilniečiai pavojingai kontratakavo.

Rungtynių pabaigoje progų turėjo antrajame kėlinyje vietoje įvartį įmušio Lovčevo pasirodęs Konstantinas Talancevas, tačiau jam pritrūko tikslumo ir technikos užbaigiant atakas. Rungtynės taip ir baigėsi "Vėtros" pergale 2-0.