Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Chelsea" ir Madrido "Real" susitarė dėl E. Hazardo kainos


Madrido "Real" ir Londono "Chelsea" klubo vadovams galiausiai pavyko pasiekti susitarimą dėl galutinės Edeno Hazardo kainos.

Pasak įvairių šaltinių Ispanijoje, susitarimas buvo pasiektas dar trečiadienį, tačiau oficialaus pranešimo dar nėra dėl to, nes klubams yra likę sutvarkyti kelis formalumus dėl dokumentų pildymo.

Pasak "Marca", AS ir kitų žiniasklaidos priemonių, oficialiai sandoris gali būti praneštas bet kurį momentą, tikėtina, kad jau šiandien.

Paskutiniais duomenimis, už E. Hazardą, kuriam iki kontrakto pabaigos buvo likę vieneri metai, "Chelsea" sulauks 100 mln. eurų. Į sandorį taip pat bus įtraukti galimi bonusai už žaidėjo bei ekipos pasiekimus.

E. Hazardas su Madrido "Real" turėtų pasirašyti šešerių metų kontraktą, o "Santiago Bernabeu" stadione pristatytas iškart po rinktinių lango.

Belgas taps trečiuoju "Real" ekipos naujoku šiame transferų lange – anksčiau buvo susitarta su Luka Jovičiumi ir Ederiu Militao.

Straipsnio įvertinimas: 5 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (5)

GedBuz
 GedBuz
1 8 06-07 11:43
100mln išpirka už 1-us metus...
0 4 06-07 12:43
Didele netektis Chelsea ir anglijos lygoj,bet toks iskirtinis zaidejas ir Taip labai dauk dave Chelsea !!! Kagi sekmes
gud
10 14 06-07 10:47
futbolodede:
100mln+40 bonusai. Vertas kiekvieno cento. Kol barsa treniruoja velvarde ir vyksta minusinis progresas panasu, kad su Hazardo atėjimu realas laimes ir la liga su copa
Aš palaikau Reala ir norėčiau laimėt lygą. Turbūt labiau negu ČL dabar. Bet negi tu tiki, kad užtenka nupirkt keletą gerų žaidėjų ir viskas ok? Aš manau, kad šitas komandos pūliavimas dar tęsis minimum 2 sezonus. Kol susižais, kol dar pasikeis keletas žaidėjų ir pan. Nebūna tokių staigių stebuklų, kad šiandien niekas nesigauna, tada praeina 2-3 mėnesiai ir 70% tų pačių žaidėjų staiga pradeda žaist su milžiniška motyvacija ir žymiai geriau.
0 2 06-07 11:41
Aš taip sakau ne dėl to, jog realas mega sustiprėjo, bet todėl, kad pagrindiniai rivalsai silpnėja
0 1 06-07 16:07
Luk0dz:
Hazardas ir tave jau paduhint spejo :D
Susimatom nesislapstyk