Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Chelsea" ir "Norwich" rungtynės – VAR klaidos ir kortelės už nieką


FA taurės rungtynėse tarp „Chelsea“ ir „Norwich“ ekipų netrūko aistrų. Buvo mušami 11m baudiniai, o dar prieš tai buvo iš aikštės išvaryti du „Chelsea“ futbolininkai.

Pratęsimo metu antrąsias geltonas korteles užsidirbo Pedro ir Alvaro Morata.

Pedro antrą geltoną kortelę užsidirbo už pražangą, tačiau pirmoji buvo skirta už vaidybą baudos aikštelėje. Futbolininkas bandė įtikinti teisėją, jog prieš jį prasižengė, tačiau buvo nubaustas pats. Jei čia buvo galima įžvelgti akivaizdžius vaidybos požymius, tai A. Morata situacija yra visai kitokia.

Futbolininkas taip pat veržėsi baudos aikštelėje ir krito ant žaliosios vejos. Vis dėlto, futbolininką prilaikė rankomis už pečių ir jis krito ne be pagalbos. A. Morata po šio epizodo taip pat sulaukė antros geltonos kortelės ir buvo išvarytas iš aikštės.

O įdomiausia, tai kad už vaidybą geltonos kortelės sulaukė ir Willianas, nors prieš  jį prasižengęs gynėjas Timas Klose po rungtynių pripažino, jog ten buvo pražanga. 

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
u
1 23 01-18 12:27
na turbut niekam nepaslaptis, kad morata nelabai ir stengesi issilaikyt ant koju, bet is kitos puses, tai grabinejimas rankomis irgi nesiziuri
Cfc
4 22 01-18 12:53
"www" komentaras:
tarsi nebutum mates britisko futbolo. turbut u18 lygoj stipriau prilaikoma nei morata buvo prilaikomas. net ispanijoj uz toki ranku uzdejima baudinio tiketis neverta, nekalbant apie britus
Ispanijoi butu ronaldo jau 3 penalcius muses
Cfc
0 11 01-18 12:53
Kuris puolejes megina issilaikyt ant koju baudos aikstelei? Nu gerai neduok teb penalcio bet duot geltona tai kazkokia piewa jau pries tai davus geltona willianui. Var sistema buvo bet net nesinaudoja
Arsenal FC
4 8 01-18 13:43
O aš palaikau iš teisėjų pusės tokias bausmes, nesvarbu ar chelsea, ar Arsenal tai būtų, ar kokia kita komanda. Nes jau futbolas ant tiek nusivažiavęs, kad vos palietus griūna kaip pašauti, arba vakarykštis Pedro atvejis, tai išvis futbolo apvaginėjimas. Ir plius čia Anglija, ko Morata (ir panašūs) niekaip neįsikerta, voliojasi ir voliojasi ant žolės ir nustebę spokso, kaip čia baudų nieks neduoda kaip Ispanijoj.
Alco (palaiko Anglija)
0 3 01-18 20:12
o tai prie ko cia VAR klaidos? nei zodzio straipsnyje nemini, o raso pavadinime VAR klaidos D