"Chelsea" iškovojo itin svarbią pergalę, "Liverpool" prarado taškus (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį startavo 36-asis turas, kuriame sužaistos septynerios rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Anfield" stadione, kur vietos "Liverpool" priėmė "Stoke City". Triuškinančią pergalę Čempionų lygoje pasiekė "raudonieji" čia šaudė tuščiais šoviniais - sužaista nulinėmis lygiosiomis.

"Liverpool" dominavo su kamuoliu ir turėjo puikių progų įsiveržti į priekį, tačiau "puodžiai" itin drausmingai gynėsi ir nepraleido įvarčio.

Šeimininkai galėjo išsigelbėti rungtynių pabaigoje, tačiau arbitras nesiryžo paskirti 11 metrų baudinio, kai "Stoke" gynėjas akivaizdžiai sužaidė ranka.

"Liverpool" komandai tai buvo antrosios lygiosios iš eilės. Nuo artimiausių persekiotojų jie yra atsiplėšė keturiais taškais, tačiau "Tottenham" dar turi dvi rungtynes atsargoje.

"Stoke" turi 30 taškų ir užima 18-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Crystal Palace" sudaužė "Leicester" ir greičiausiai taip užbaigė Claude Puelio karjerą "lapių" klube. Nugalėtojų gretose pasižymėjo penki skirtingi žaidėjai - Wilfriedas Zaha, Jamesas McArthuras, Rubenas Loftusas-Cheekas, Patrickas van Aanholtas ir Christianas Benteke.

Dar kiti 17 val. įvykę susitikimai baigėsi "Everton", "West Brom" ir "Southampton" pergalėmis. "Burnley" ir "Brighton" išsiskyrė be įvarčių.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Londono "Chelsea" išvykoje minimaliu skirtumu nugalėjo "Swansea". Pergalę nulėmęs įvartis krito dar 4-ąją minutę, pasižymėjus Cescui Fabregasui.

Penktoje vietoje esantis "Chelsea" nuo artimiausios pozicijos sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

"Liverpool" 0 - 0 "Stoke"

"Crystal Palace" 5 - 0 "Leicester"
17' [1 - 0] W. Zaha
38' [2 - 0] J. McArthur
81' [3 - 0] R. Loftus-Cheek
84' [4 - 0] P. van Aanholt
90' [5 - 0] C. Benteke (11 m. baudinys)
56' M. Albrighton ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 0 - 0 "Brighton"

"Huddersfield" 0 - 2 "Everton"
39' [0 - 1] C. Tosun
77' [0 - 2] O. Niasse

"Newcastle" 0 - 1 "West Brom"
29' [0 - 1] M. Phillips

"Southampton" 2 - 1 "Bournemouth"
25' [1 - 0] D. Tadič
45' [1 - 1] J. King
54' [2 - 1] D. Tadič

"Swansea" 0 - 1 "Chelsea"
4' [0 - 1] C. Fabregas

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/11105228?bmstart=4" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>