"Chelsea" iškovojo sunkią pergalę prieš "West Brom", "Man City" tęsia pergalių žygį (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos 3-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "The Hawthorns" stadione, kur susigrūmė "West Brom" ir Londono "Chelsea" futbolininkai. Puikus Pedro ir Diego Costos žaidimas padėjo "mėlyniesiems" iškovoti pirmąją pergalę rezultatu 2-3.

14-ąją minutę puikią progą išvesti "West Brom" į priekį turėjo Jamesas Morrisonas, tačiau pastarasis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Tačiau taisyklė futbole numeris vienas "neįmušti tu, įmuš tau", 20-ąją minutę pasitvirtino. Savo debiutines rungtynes žaidęs Pedro po Edeno Hazardo perdavimo išvedė Anglijos čempionus į priekį.

Po 10 minučių Diego Costa leido "Chelsea" ekipai džiaugtis jau dviejų įvarčių pranašumu, tačiau 35-ąją minutę šansus pakovoti bent dėl lygiųjų sugrąžino tas pats J.Morrisonas.

Vis dėlto ilgai "West Brom" futbolininkai sumažintu atsilikimu nesidžiaugė, kai 42-ąją minutę perdavimą iš D.Costos sulaukęs Cezaris Azpilicueta pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Antrasis kėlinys prasidėjo skaudžia netektimi "mėlynųjų" gretose. Patyręs Johnas Terry prieš save išvydo raudoną kortelę ir Jose Mourinho turėjo verstis su 10 žaidėjų.

Tuo netruko pasinaudoti "West Brom" vienuolikė ir 59-ąją minutę J.Morrisonas dar kartą nuginklavo Thibautą Courtois. Per likusį laiką šeimininkai kiekybiniu pranašumu nepasinaudojo ir susitikimas baigėsi svečių pergale.

Tai - pirmoji "Chelsea" pergalė šiame sezone. Tuo tarpu "Wes Brom" su dvejais pralaimėjimais ir lygiosiomis rikiuojasi turnyrinės lentelės apačioje.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" palaikomas savo žiūrovų nusileido puikiai sportinę formą demonstruojančiai "Manchester City" ekipai. Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 0-2 šventė pergalę.

Abu įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje, tačiau visą rungtynių laiką pranašumą savo rankose turėjo "miestiečiai". 60-ąją minutę po Raheemo Sterlingo perdavimo pasižymėjo Aleksandaras Kolarovas, o galutinį tašką 88-ąją minutę padėjo po keitimo pasirodęs Samiras Nasri.

"Man City" su 9 taškais užima pirmąją vietą, tačiau pirmadienį juos pavyti turės galimybę "Liverpool" klubas.

Paskutinėse vakaro rungtynės "Watford" ir "Southampton" futbolininkų dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"West Brom" 2 - 3 "Chelsea"

20' [0 - 1] Pedro

30' [0 - 2] D.Costa

35' [1 - 2] J.Morrison

42' [1 - 3] C.Azpilicueta

59' [2 - 3] J.Morrison

14' J.Morrison ("West Brom") nerealizavo 11m. baudinio

54' J.Terry ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"Everton" 0 - 2 "Man City"

60' [0 - 1] A.Kolarov

88' [0 - 2] S.Nasri

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7923340" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Watford" 0 - 0 "Southampton"