Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Chelsea" išsirinko keitimą E.Hazardui


2019-02-07 10:11:05 La Liga Premier League Chelsea FC

Londono "Chelsea" baiminasi, jog ateinančią vasarą bus priversta atsisveikinti su atakuojančiu saugu Edenu Hazardu ir jau numatė jam galimą keitimą.

"The Independent" informuoja, jog anglai planuoja pateikti neatremiamą pasiūlymą "Barcelona" klubui už Philippe'ą Coutinho.

Pranešama, jog galimam perėjimui neprieštarautų ir pats brazilas, kuriam nesiseka tinkamai įsilieti į katalonų klubų gretas.

Šiame "La Liga" sezone Ph.Coutinho tik 13 rungtynių pradėjo startinėje vienuolikėje ir per jas įmušė 4 įvarčius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dar septyniuose mačuose atletas aikštėje pasirodė pakilęs nuo suolo.

Straipsnio įvertinimas: 8 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (2)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

M-NUS
1 9 02-07 12:57
sdl:
Tas kuris sėdi ant suolo vakar tavo mylimai komandai daugiausiai rūpesčiu kėlė, o apie dembele koks durnavojimas? Kad sergantis atvažiavo i treniruotė nes norėjo zaisti el clasico? Ar kad antras zaidejas po messi buvo barcoj iki traumos? :D Coutinho blankus labai čia net nesigincinama, per sezona kolkas turejo 2 ar 3 geras rungtynes, o šansu daugiau gauna negu reikia. Tik klausimas lieka kur problema : trenerio nesugebėjime išnaudoti žaidėjo jam žaidžiant ne savo pozicijoje ar jo sukritus forma? Bet kuriuo atveju EPL savo verte jis irodes jau, nenustebčiau jeigu išvažiuotų atgal jeigu niekas nepasikeis..
Aš nieko nesakau, kad jie prasti žaidėjai ar kažką. Negali nepritart - Malcomas dažniausiai sėdi ant suolo, puse lūpų jau buvo kalbama ir apie nuomą (alternatyva buvo Romoj starte kapotis kiekvienose rungtynėse). Dembele turi disciplinos problemų, kad ir kaip tau tai nepatiktų. Nu pripažinsiu, su Dembele situacija paprastesnė - žaist gauna daugiau ir daugiau parodo savęs. Esmė tame, kad panašumas tarp šių trijų tai yra aplinkybės, kuriomis žaidėjai persikėlė į Barcą. Ir kaip bebūtų keista, po jų išėjimo jų buvusiems klubams klostosi viskas tiesiog puikiai
 sdl
3 7 02-07 11:51
M-NUS:
Būtų baikė, šitaip drąskėsi, kad išeitų iš Liverpool, išėjo ir tektų grįžt į Angliją, Chelsea ir būt už Liverpool nugaros ir kovot dėl vietos ČL :D Karma is a bitch, žiūrėsim dar kaip Malcomui ir Dembele susistyguos viskas, nes vienas irgi tupi ant suolo ištisai, kitas durnavot nesiliauja.
Tas kuris sėdi ant suolo vakar tavo mylimai komandai daugiausiai rūpesčiu kėlė, o apie dembele koks durnavojimas? Kad sergantis atvažiavo i treniruotė nes norėjo zaisti el clasico? Ar kad antras zaidejas po messi buvo barcoj iki traumos? Coutinho blankus labai čia net nesigincinama, per sezona kolkas turejo 2 ar 3 geras rungtynes, o šansu daugiau gauna negu reikia. Tik klausimas lieka kur problema : trenerio nesugebėjime išnaudoti žaidėjo jam žaidžiant ne savo pozicijoje ar jo sukritus forma? Bet kuriuo atveju EPL savo verte jis irodes jau, nenustebčiau jeigu išvažiuotų atgal jeigu niekas nepasikeis..
1 3 02-07 20:04
*** butu likes Liverpool.butu zibejas iki siol., Liverpool.kaip tik siuo metu truksta tokio kaip.coutinio prazuvo jis ten pas cigonus
M-NUS
14 16 02-07 10:28
Būtų baikė, šitaip drąskėsi, kad išeitų iš Liverpool, išėjo ir tektų grįžt į Angliją, Chelsea ir būt už Liverpool nugaros ir kovot dėl vietos ČL Karma is a bitch, žiūrėsim dar kaip Malcomui ir Dembele susistyguos viskas, nes vienas irgi tupi ant suolo ištisai, kitas durnavot nesiliauja.
3 2 02-07 11:18
niekas jo niekam neparduos jai jis nustotu perlaikynet kamuoli ir greiciau ji stumdyt pradetu maziau ji prarastu daugiau pas ji kokybes atsirastu nes uztenka ji paspaudzia ir uzdaro jis nebezino kaip issisukt o uzspaust ji speja nes jis per dauk trintis su kamuoliu bando tipinis neymaras tas tokias pat kliurkas dare bet tik tiek kad greitesnis buvo ir taip nepasimesdavo