"Chelsea" įveikė "Crystal Palace", "West Ham" buvo sutriuškintas namuose (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare sužaistos dar šešerios 30-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią sugrįžo Liverpulio "Everton" ekipa, namuose nugalėjusi "Brighton". Cenko Tosuno ir varžovo į savus vartus įvarčio dėka "irisai" šventė pergalę rezultatu 2-0.

Taip pat pergale džiaugėsi "Leicester City" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 4-1 nugalėjo "West Brom". Pastarieji pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau tada "lapės" atsakė keturiais įvarčiais.

Trečiąją nesėkmę iš eilės namuose patyrė "West Ham" klubas, nusileidęs "Burnley". Pastarieji šaltakraujiškai sužaidė antroje rungtynių pusėje ir triumfavo rezultatu 3-0.

Taip pat pergalę iškovojo "Newcastle", užtikrintai įveikęs "Southampton", o "Huddersfield" ir "Swansea" dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Stamford Bridge" stadione įvyko Londono derbis - "Chelsea" susitiko su "Crystal Palace". Du įvarčiai pirmajame kėlinyje nulėmė "mėlynųjų" pergalę,

25-ąją minutę Willianas išvedė šeimininkus į priekį, o pranašumą po septynių minučių padidino varžovo įvartis į savus vartus. Paguodos įvartį varžovų gretose mačo pabaigoje pasiekė Patrickas van Aanholtas.

"Everton" 2 - 0 "Brighton"
60' [1 - 0] G. Bong (į savus vartus)
76' [2 - 0 C. Tosun
80' A. Knockaert ("Brighton") pašalintas iš aikštės
89' W. Rooney ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

"West Brom" 1 - 4 "Leicester"
8' [1 - 0] S. Rondon
21' [1 - 1] J. Vardy
62' [1 - 2] R. Mahrez
76' [1 - 3] K. Iheanacho
90+3' [1 - 4] V. Iborra

"West Ham" 0 - 3 "Burnley"
66' [0 - 1] A. Barnes
70' [0 - 2] Ch. Wood
81' [0 - 3] Ch. Wood

"Newcastle" 3 - 0 "Southampton"
2' [1 - 0] Kenedy
29' [2 - 0] Kenedy
57' [3 - 0] M. Ritchie

"Huddersfield" 0 - 0 "Swansea"
11' J. Ayew ("Swansea") pašalinas iš aikštės

"Chelsea" 2 - 1 "Crystal Palace"
25' [1 - 0] Willian
32' [2 - 0] M. Kelly (į savus vartus)
90' [2 - 1] P. van Aanholt

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10991262" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>