Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Chelsea" prisiviliojo "Le Havre" talentą


2005-07-16 13:55:00
Londono "%c00042" ekipoje - dar vienas perspektyvus naujokas. Ekipą papildė antrosios Prancūzijos lygos klubo "Le Havre" saugas Lassana Diarra.

20 metų futbolininkas pastarąsias kelias savaites treniravosi su "Chelsea" ir paliko gerą įspūdį. Finansinės šio perėjimo aplinkybės neskelbiamos.

Futbolo ekspertai jau dabar jaunąjį prancūzą vadina naujuoju Claude`u Makelele (%p01987). L.Diarra taip pat yra kviečiamas į Prancūzijos jaunimo rinktinę, kurios marškinėlius vilkėjo jau penkiuose mačuose.

"Su Jose Mourinho viskas praėjo labai sklandžiai",- džiaugėsi prancūzas. "Jis man sakė norįs, kad aš ateityje galėčiau pakeisti Claude`ą Makelele".

"Dabar viskas priklauso nuo manęs, turiu priimti iššukį. Per vienerius metus iš penktosios Prancūzijos lygos atvykau į antrąją, sulaukiau kvietimo į Prancūzijos jaunimo rinktinę, o dabar pereinu į "Chelsea". Tai kaip sapnas".

"Norėjau eiti tik į "Chelsea"",- tęsė perspektyvus žaidėjas. "Ten aš tobulėsiu daug greičiau ir galėsiu nustebinti žmones".

Tuo tarpu "Le Havre" komandos vadovas Jeanas Pierre Louvelis teigė: "Mes tikėjomės jį išlaikyti dar metus, bet J.Mourinho pareiškė, kad nori jo jau dabar".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes