Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

ČL burtai: C. Ronaldo vizitas Mančesteryje ir sudėtingas "Inter" sugrįžimas į turnyrą


2018-08-30 18:03:34 Čempionų Lyga

Trečiadienio vakarą Monake paaiškėjo aštuonios 2018-19 metų sezono UEFA Čempionų lygos grupės.

32 komandos buvo suskirstytos į aštuonias grupes po keturias. O kaip paaiškėjo, bene įdomiausios šio sezono grupės bus B, C, G bei H.

Futbolo žiūrovai G grupėje išvyks triskart iš eilės turnyro čempionų Madrido „Real“ ir praėjusio sezono pusfinalyje kritusios „Roma“ ekipų dvikovą. Šioje grupėje taip pat varžysis Maskvos CSKA ir „Viktoria Plzen“.

Tuo metu burtai nulėmė taip, kad H grupėje susitiks Turino „Juventus“ ir „Manchester United“. Cristiano Ronaldo tokiu būdu bent jau kelioms dienoms sugrįš į Mančesterį, tačiau kaip „raudonųjų velnių“ varžovas.

Šios rungtynės taip pat bus simbolinės ir Pauliui Pogba, kuris taip pat stos į kovą prieš savo buvusią ekipą. „Man Utd“ ir „Juventus“ dar teks varžytis su „Valencia“ bei „Young Boys“.

Nors C grupėje principinių varžovų nebus, tačiau čia susitiks itin didelio pajėgumo ekipos. Burtai nulėmė, kad Marijampolės „Sūduvos“ skriaudikė Belgrado „Crvena Zvezda“ susitiks su Paryžiaus „Saint-Germain“, „Napoli“ bei „Liverpool“.

Tuo metu B grupėje susitiks tokios ekipos kaip „Barcelona“, „Tottenham“, Milano „Inter“ ir PSV, kas reikš itin sudėtingą Italijos ekipos sugrįžimą į stipriausią Europos turnyrą. 

Straipsnio įvertinimas: 12 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (16) Seniausi (16) Geriausi (16) Anoniminiai (38)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

BC_Žalgiris
18 115 08-30 20:38
Nusimato įdomūs metai ir kelios intriguojančios grupės..! A grupė turėtų būti viskas aišku, bet Dortmundas dažnai susivaro, bet ir kartais normaliai sužaidžia rungtynes Europoje. Manau bus 1. Atletico 2.Dortmund 3. Monako 4. Brugge. B grupėje manau pirma vieta visiems aišku, o dėl antros vietos pasikapoti gali ir Inter, bet nemanau, kad čia bus staigmenų: 1. Barca 2. Spurs 3. Inter 4. PSV. C grupė labai įdomi. 3 favoritės komandos: PSG, Napoli ir Liverpool. Bus labai atkakli kova ir manau, kad pirmoje vietoje bus Liverpool, 2. PSG 3. Napoli 4. Crvena zvezda. D grupė visiškai nenuspėjama, bet kas gali patekti į kitą etapą. Manau logiškiausias variantas būtų 1. Schalke 2. Porto 3. Galatasaray 4. Lokomotiv. E grupėje turėtų būti be staigmenų, tik dėl 2 vietos gali pasikapoti Benfica ir Ajax. Spėju bus 1 Bayern 2. Benfica 3. Ajax 4. AEK. F grupėje 3 komandos kovos dėl patekimo į aštunfinalį: Lyon, Shakhtar ir Hoffenheim. Pirma vieta kaip ir visiem aišku - Manchester City, o 2-ają vietą turėtų užimti Lyon, 3. Hoffenheim 4. Shakhtar. G grupėje manau irgi aišku: 1. Real 2. Roma 3. CSKA 4. Plzen. Na o H grupė tikras saldainiukas ir labai nenuspėjama grupė. Jeigu Mourinho bus išmestas iš Manchester United, tada rikiuotė bus tokia: 1. Juventus 2. Manchester United 3. Valencia 4. Young Boys. Bet jeigu to nenutiks, MU liks 3-ioje vietoje ir liks už Čempionų lygos atkrintamųjų etapo borto ir teks tenkintis Europos lyga. Nepykit, jei kažką neteisingai pasakiau ar ne pagal jūsų nuomonę. Tiesiog čia mano spėjimai ir reliausi variantai
Payet8
 Payet8
3 12 08-30 20:22
Luka ! Mldc
1 6 08-30 20:22
Yesssss LUKITAAAAAA
 apl8
1 6 08-30 19:51
Lokomotivas Rusijos ciampionas, o Rusijos cempionatas uefa reitinge 6 vieta turi
Vaidoshius
12 14 08-30 22:42
A grupė: ko gero netikėtumų nebus, Atletico pirmi, BVB antri. Monaco išsipardavę beveik visus lyderius nebėra tokie stiprūs, o naujiems pirkiniams reikės nemažai laiko, kad iš jų išeitų komanda. B grupė: Barca atvanos visas malkas, CockSpuds lyg ir turėtų paimti antrą vietą, bet $hintero merdos turės ilgesnį suolą, o ir šiaip kol kas labai sunkiai juda. Vis dėlto manau CockSpuds malkos išeis. C grupė: P$G manau paims gana lengvai pirmą vietą, Napoli bus uždūchinti Neverpoolio, Ancelotti jau atsilikęs nuo futbolo 15-20 metų, vargu ar pasispardys. D grupė: vienas žodis - apgailėtina. Iš vienos pusės atrodo kaip ir graži idėja, kad Putleristano (6-ta pagal pajėgumą lyga pagal UEFA koeficientus) gauna užtikrintą vietą pirmame krepšelyje, kaip ir pagalba silpniesiems/pasipriešinimas piniguočiams, bet iš kitos pusės gimsta tokia grupė, kurios absoliučiai niekas nenori stebėti. Juo labiau, kad metai iš metų turtingieji klubai tik tolsta nuo vidutiniokų, praraja tik didėja ir ČL grupių etapas yra tiesiog laiko gaišimas, vos keletas varžybų būna tikrai vertos dėmesio. Bet grupė žiauri, kas išeis nuspėti turbūt neįmanoma E grupė: Bayernas tiesigo smaginsis, nenustebčiau, kad sudaužytų kokį rezultatyvumo rekordą. Antri ko gero liks Benfica, Ajaxas truputį pasėdę pastaraisiais sezonais. F grupė: analogiškai Bayernui smaginsis ir $hitty naftotiekis. Praėjusį sezoną išdaužyti visi įmanomi ir neįmanomi "stipriausios lygos" rekordai, atėjo laikas šturmuot Europą Dėl antros vietos vyks gana lygi kova, bet kažkaip linkstu ties Hoffenheimu. G grupė: Madref vagys atsikratę Tapinaldo inkaro be vargo užims pirmą vietą grupėje kas pastaraisiais sezonais su Arrogantnaldo šiukšle sekėsi ypač sunkiai, o tiksliau vapše nesisekė, nutempė į dugną šis masyvus inkaras.Ir kad romėnai nepaimtų antros vietos turėtų nutikti kažkoks kosTmosas. H grupė: mirtininkų grupė, vidutiniokų mirtininkų grupė Rubentuso lažybininkai tragiškai prisigavę su Tapinaldo inkaru demonstruos chujoviausius rezultatus per eilę metų, todėl tiek ManUre impotentai, tiek Valencia duos lygią kovą dėl patekimo į kitą etapą. Kol kas tiek Rubentusas, tiek ManUre atrodo tragiškai, apie Valencia kol kas sunku spręsti - su Atletico sulošė labai solidžiai, bet tuo pačiu buvo išdulkinti Espanyolo. Reikėtų dar keletos rungtynių įvertinti jų realesnį pajėgumą. Young Boys bus patrankų mėsa, ypač Pedalą intriguos tiek dvikova, tiek komandos pavadinimas