ČL: "Inter" pranoko BVB, "Barcelona" turėjo problemų Prahoje

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos likusios šešerios E-H grupių 3-ojo rato rungtynės.

Daugiausiai susidomėjimo sulaukė vadinamosios "mirtininkų" grupės dvikova tarp Milano "Inter" ir Dortmundo "Borussia". Puolime jokių variantų neturėjusi BVB komanda turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą, kuriems tai buvo pirmoji pergalė F grupėje.

22-ąją minutę "Inter" į priekį išvedė Lautaro Martinezas. 83-ąją minutę tas pats argentinietis galėjo užtvirtinti pergalę nuo 11 m. žymos, tačiau Romanas Burki reagavo į smūgį. Visgi tai BVB komandos neišgelbėjo – vos po šešių minučių antrąjį įvartį, galutinai užbaigusį kovą dėl pergalės, įmušė Antonio Candreva.

Toje pačioje grupėje dėl trijų taškų turėjo pakovoti "Barcelona", kuri išvykoje sulaukė rimto Prahos "Slavia" pasipriešinimo.

Lionelis Messi rungtynių pradžioje išvedė svečius į priekį, tačiau daug problemų katalonų gynybai kėlę varžovai 50-ąją minutę išlygino rezultatą. Visgi jų triumfas ilgai netruko – po septynių minučių šeimininkai įsimušė į savo vartus, kas ir nulėmė "Barcos" pergalę.

"Barcelona" klubas ekipa su 7 taškais tapo grupės lyderiu, o "Inter" ir BVB turi po 4 taškus.

E grupėje lengvą pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Liverpool" komanda. Sadio Mane, Mohamedo Salah ir du Alexo Oxlade'o-Chamberlaino įvarčiai nulėmė pergalę 4:1 prieš "Genk".

Kitose šios grupės rungtynėse "Napoli" po sunkios kovos 3:2 palaužė "Salzburg" vienuolikę. "Napoli" į pergalę vedė Driesas Mertensas ir Lorenzo Insigne, o varžovų gretose išsiskyrė įspūdingą rezultatyvumą toliau demonstruojantis Erlingas Brautas Haalandas.

"Napoli" su 7 taškais lieka grupės viršūnėje, o "Liverpool", iškovojęs dvi pergales ir sykį patyręs pralaimėjimą, rikiuojasi antroje vietoje.

Likusios rungtynės baigėsi Lisabonos "Benfica" pergale prieš "Lyon" bei dramatiškomis "Lille" – "Valencia" klubų lygiosiomis.

TURNYRINĖ GRUPIŲ LENTELĖ

"Inter" 2 - 0 "Borussia"
22' [1 - 0] L. Martinez
89' [2 - 0] A. Candreva
83' L. Martinez ("Inter") nerealizavo 11 m. baudinio

"Genk" 1 - 4 "Liverpool"
2' [0 - 1] A. Oxlade-Chamberlain
57' [0 - 2] A. Oxlade-Chamberlain
77' [0 - 3] S. Mane
87' [0 - 4] M. Salah
88' [1 - 4] S. Odey

"Slavia" 1 - 2 "Barcelona"
3' [0 - 1] L. Messi
50' [1 - 1] J. Boril
57' [1 - 2] P. Olayinka (į savus vartus)

"Salzburg" 2 - 3 "Napoli"
17' [0 - 1] D. Mertens
40' [1 - 1] E. B. Haaland
64' [1 - 2] D. Mertens
72' [2 - 2] E. B. Haaland
73' [2 - 3] L. Insigne

"Lille" 1 - 1 "Valencia"
63' [0 - 1] D. Čeryšev
90+5' [1 - 1] J. Ikone
84' M. Diakhaby ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Benfica" 2 - 1 "Lyon"
4' [1 - 0] R. Silva
70' [1 - 1] M. Depay
86' [2 - 1] Pizzi