Copa America finale susitiks Argentina ir Brazilija © Eurofootball.lt
Šiandien, anksti ryte, paaiškėjo, kad antraja Amerikos taurės (Copa America) finale žaisiančia komanda tapo Brazilijos rinktinė, kuri tik po 11m. baudinių serijos įveikė varžovus iš Urugvajaus.

Brazilija - Urugvajus 1 - 1 (11m. 5-3)
22' Marcelo Sosa (0-1)
47' Adriano (1-1)

22-ąją pirmojo kėlinio minutę urugvajietis Marcelo Sosa žaidžiantis Maskvos "Spartak" klube išvedė savo komandą į priekį, bet antrajame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti brazilui Adriano. Toks rezultatas išsilaikė iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos ir nepakito pratęsimo metu. Mušant 11m baudinius vienintelė urugvajiečio Vicente Sanchezo klaida lėmė, kad brazilai laimėjo baudinių seriją 5-3.

Rungtynės dėl trečios vietos kuriose susitiks Urugvajaus ir Kolumbijos rinktinės, sekmadienį paryčiais bus žaidžiamos Tuskoje, o finalas tarp Argentinos ir Brazilijos bus žaidžiamas pirmadienį 03:45 Peru sostinėje Limoje.