Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

C.Ronaldo laukia UEFA verdikto dėl diskvalifikacijos trukmės


2018-09-20 12:01:51 Čempionų Lyga Juventus FC

Turino "Juventus" komanda Čempionų lygoje privalės kurį laiką verstis be puolėjo Cristiano Ronaldo.

"Sky Sports" rašo, kad pirmajame sezono mače prieš "Valencia" raudoną kortelę užsidirbęs portugalas ne tik privalės praleisti artimiausią mačą prieš "Young Boys", bet ir gali sulaukti ilgesnės diskvalifikacijos.

Pirmą raudoną kortelę per savo karjerą Čempionų lygoje (154 mačus) prieš savęs išvydęs snaiperis ilsėsis tribūnose spalio 2 dienos susitikime prieš šveicarus, o jo elgesį šį ketvirtadienį greičiausiai svarstys UEFA komisija.

Turino klubas kol kas negalės pateikti apeliacijos, nes tai draudžia organizatorių taisyklės.

"Serie A" ekipa galės ginčytis ir teikti savo argumentus tik jei bus nuspręsti skirti 2 ar 3 rungtynių diskvalifikaciją ir C.Ronaldo privalės praleisti vieną ar abu mačus prieš "Man Utd" klubą.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (23)

OhDude
 OhDude
4 20 09-20 14:28
Kodėl ramoso niekas nediskvalifikuoja? Po diskvalifikacijos vieną mačą sužaistų ir vėl į diskvalifikaciją.
M-NUS
2 5 09-20 13:58
To M-NUS:
Teoriškai, jei yra parodoma tiesioginė raudona kortelė, iškart skiriama mažiausiai dviejų varžybų diskvalifikacija. 1 varžybų diskvalifikacija už surinktas geltonas korteles, kurių leidžiamas kiekis nustatotas tam tikram turnyrui, bet ir tai ne per vieną mačą.
Iš kur tą taisyklę su dvejom rungtynėm ištraukei? Pasiskaityk UEFA turnyrų reglamentą.
M-NUS
3 5 09-20 13:12
?:
Kas cia per bobu sportas visur tampa? F-1 keli lasai iskrenta stabdo lenktynes o ne kai anksciau vaziuodavo kol pa baigs, cia dabar irgi gavo raudona tai turi praleist kelis macus net... kur dingo taisykles kaip anksciau kad raudona tai vienas rungtynes praleidi ir viskas. Atsirado visokiu supi.stu komisiju dabar gadinanciu sporta.
Raudona ir yra vienerios rungtynės, išskyrus rasizmo atvejus (tuomet išvis laukia ilgos diskvalifikacijos) arba nesportinio elgesio (būtent šis atvejis).
0 1 09-21 14:40
Kiek daug triuksmo del sudo kruvos
M-NUS
1 2 09-20 19:24
Vaidoshius:
Nesigilinau per daug, bet ko gero eilinį kartą nusišneki :D https://www.telegraph.co.uk/football/2018/09/19/cristiano-ronaldo-may-miss-champions-league-reunion-man-utd/amp/ Šūdlaikraštis rašo už tiesioginę raudoną kortelę minimum vienų/max trijų rungtynių diskvalifikaciją. Taip pat paminėta, kad jeigu neesi korumpuota šiukšlė, gaunu minimum dviejų rungtynių diskvalifikaciją. Būtų vis dar UEFAdrid šiukšlių narys net nekiltų klausimų, kad max 1 grajų praleistų :D Bet Rubentuso lažybininkai neturi dėdės Payrezo, kuris "sureguliuoja" ir diskvalifikacijas, ir transferų banus, todėl 2 mačus arogantiška šiukšlė turėtų praleisti.
"As a rule, a player who is sent off the field of play is suspended for the next match in a UEFA club competition (i.e. UEFA Champions League, UEFA Europa League or UEFA Super Cup). In case of serious offences, the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body is entitled to augment this punishment, including by extending it to other competitions." Kiaušiniai jūs, po defaultu už raudoną kortelę yra duodama 1 rungtynių diskvalifikacija, nesvarbu ar tai tiesioginė raudona ar tai dvi geltonos. Čia yra tie atvejai, kuomet raudona gaunama iš žaidimo (pvz. vieno prieš vartus išėjusio žaidėjo griovimas iš nugaros). Kuomet tai yra nesportiškas elgesys (kaip tai yra šiuo atveju) - tada UEFA turi teisę pratęsti ir pratęsti šį suspendavimo terminą. Šaltinis - UEFA 2018/19 sezono reglamentas; 46 psl - https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/Regulations/02/55/82/79/2558279_DOWNLOAD.pdf