Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C.Ronaldo paragino L.Messi persikelti į "Serie A"


2018-12-10 11:29:26 Serie A Juventus FC

Praėjusią vasarą futbolo pasaulį sudrebino žinia apie Madrido "Real" lyderio Cristiano Ronaldo persikėlimą į Turino "Juventus" klubą.

Tuo pačiu Ispanijos pirmenybėse nutrūko daugybę metų vykusi portugalo kova su "Barcelona" atstovu Lioneliu Messi.

Naujausiame interviu leidiniui "Gazzetta dello Sport" portugalas tikino, jog yra paprastas sprendimas, kuris vėl sužadintų audringą futbolo fanų vaizduotę.

"Ne, galbūt jis pasiilgsta manęs. Aš esu žaidęs Anglijoje, Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje, nacionalinėje ekipoje, o jis vis dar kiurkso "La Ligoje". Galbūt Lioneliui labiau reikėtų manęs", - Messi persikelti į "Serie A" siūlė snaiperis.

"Gyvenimas man yra išbandymas - tai man patinka ir noriu dovanoti žmonėms džiaugsmą. Svajoju, jog vieną dieną Lionelis atvažiuos į Italiją - visai kaip aš ir priimtų šį iššūkį. Aišku, jei Barselonoje Messi viskas tinka, tada aš gerbiu tokį pasirinkimą."

Straipsnio įvertinimas: 11 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (15)

Grifas
 Grifas
5 24 12-10 13:17
Tai,kad jis cia daugiau reala patrolino paskutiniam sakini...
Kyli&NeyBest
11 23 12-10 13:48
Persikele i italijos komanda kuri Serie A per puse sezono laimi ir kviecia messi i kitus klubus kur vps nieko nelaimi. Protingas Ronaldas, nori kad messis zemesnio lygio komandoj zaistu tai gal pagaliau iveiktu.
Kyli&NeyBest
8 16 12-10 13:49
Tai gal messiui i psg reikejo ateit ir pasiulit ronalodui i prancuzija atvykti, i koki lyona ir paziuresim kaip jis noretu ten atvykti
OhDude
 OhDude
24 25 12-10 12:37
Na man atrodo, kad tikrai tam ronaldo trūksta kelių vyngių smegenyse
Vaidoshius
22 10 12-10 15:15
Iš pradžių maniau, kad čia kažkas bando dūchinti Arrogantnaldo šiukšlę ir straipsnis išgalvotas, bet pasirodo, kad jis čia pats sugebėjo šitaip save uždūchinti Pats pabėga nuo Messi šešėlio Ispanijoje (pasaulyje nuo jo pabėgti neįmanoma, tai bent jau taip Tapinaldo inkaras atsimušinėt bando), o dabar kviečia ateit Kai Messi bus 38 metai ir bus taip tragiškai nusibezdėjęs kaip Penaldo statula, jis eis į savo gimtąją komandą, o ne į pensininkų lygą priimdamas "iššūkį" "padėti" iškovoti 8-tą titulą iš eilės Krauuuupus. Čia ir arkliui aišku, kad tai yra eilinė Tapinaldo inkaro reklaminė akcija norint užtemdyt eilinį Messi magišką pasirodymą, čia tas pats vyksta metai iš metų. Tik Arrogantnaldo šiukšlės komandos draugai pavadina Messi geriausiu istorijoje, taip ir arogantiška šiukšlė nuvemia ką nors, kad primint apie save. Tas pats buvo ir po eilinio tragiško pasirodymo ČL finale buvo nuvemtas šūdas norint užtemdyti komandos draugų pasirodymus (šita šiukšlė net neatvyko pasveikinti jų į reklamos marketingo konkursų ceremonijas), eilinė reklaminė akcija ir tiek. Aišku dar vienas faktas į kurį per mažai kreipiama dėmesio yra kaip stipriai Pedalo atmata serga "Messi" liga, tiesiog negali apie jį nustoti galvoti, kalbėti ir turbūt sapnuoti, pavydas jau baigia visiškai sugraužti Divenaldo mazgotę, biški neramu dėl savižudybės. O kas dėl Messi savaime suprantama, kad jis toliau daužys stipriausioj be konkurencijos iki kol pavilks, taps kiek įmanoma vieno klubo legenda ir po to grįš namo į Rosario užbaigti savo legendos ;-)