Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

C.Ronaldo paragino L.Messi persikelti į "Serie A"


Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (15)

Vaidoshius
22 10 12-10 15:15
Iš pradžių maniau, kad čia kažkas bando dūchinti Arrogantnaldo šiukšlę ir straipsnis išgalvotas, bet pasirodo, kad jis čia pats sugebėjo šitaip save uždūchinti Pats pabėga nuo Messi šešėlio Ispanijoje (pasaulyje nuo jo pabėgti neįmanoma, tai bent jau taip Tapinaldo inkaras atsimušinėt bando), o dabar kviečia ateit Kai Messi bus 38 metai ir bus taip tragiškai nusibezdėjęs kaip Penaldo statula, jis eis į savo gimtąją komandą, o ne į pensininkų lygą priimdamas "iššūkį" "padėti" iškovoti 8-tą titulą iš eilės Krauuuupus. Čia ir arkliui aišku, kad tai yra eilinė Tapinaldo inkaro reklaminė akcija norint užtemdyt eilinį Messi magišką pasirodymą, čia tas pats vyksta metai iš metų. Tik Arrogantnaldo šiukšlės komandos draugai pavadina Messi geriausiu istorijoje, taip ir arogantiška šiukšlė nuvemia ką nors, kad primint apie save. Tas pats buvo ir po eilinio tragiško pasirodymo ČL finale buvo nuvemtas šūdas norint užtemdyti komandos draugų pasirodymus (šita šiukšlė net neatvyko pasveikinti jų į reklamos marketingo konkursų ceremonijas), eilinė reklaminė akcija ir tiek. Aišku dar vienas faktas į kurį per mažai kreipiama dėmesio yra kaip stipriai Pedalo atmata serga "Messi" liga, tiesiog negali apie jį nustoti galvoti, kalbėti ir turbūt sapnuoti, pavydas jau baigia visiškai sugraužti Divenaldo mazgotę, biški neramu dėl savižudybės. O kas dėl Messi savaime suprantama, kad jis toliau daužys stipriausioj be konkurencijos iki kol pavilks, taps kiek įmanoma vieno klubo legenda ir po to grįš namo į Rosario užbaigti savo legendos ;-)
Kyli&NeyBest
8 16 12-10 13:49
Tai gal messiui i psg reikejo ateit ir pasiulit ronalodui i prancuzija atvykti, i koki lyona ir paziuresim kaip jis noretu ten atvykti
Kyli&NeyBest
11 23 12-10 13:48
Persikele i italijos komanda kuri Serie A per puse sezono laimi ir kviecia messi i kitus klubus kur vps nieko nelaimi. Protingas Ronaldas, nori kad messis zemesnio lygio komandoj zaistu tai gal pagaliau iveiktu.
Grifas
 Grifas
5 24 12-10 13:17
Tai,kad jis cia daugiau reala patrolino paskutiniam sakini...
MettaworIdpeace
24 10 12-10 12:56
Oj gerai patrolino gnoma O siaip kas del persikelimo, taigi cia tas pats, kas ryklys kviestu liuta dvikovai i vandenyna. Aisku sioje situacijoje vietoj liuto turbut labiau tiktu hiena.
OhDude
 OhDude
24 25 12-10 12:37
Na man atrodo, kad tikrai tam ronaldo trūksta kelių vyngių smegenyse
60 7 12-10 11:53
Į kur keltis? Į šiukšlyno Rubentusą? Tegul nebepjauna. Messi liks Ispanijoje, ir niekur pas jokias Rubentuso bomžyno gyventojus nesikels, ypač Tapinaldo inkarą Jus gal juokaujat, nes jau Mandžiukičių dusiną su savo inkaru, o dabar ir Messi nori su savo arogancija gesinti? Messi'ui, ne vieta Serie A lygoje. Ir ypač Rubentuse, nes taip ar taip Messi bus geriausias La Lygoje. O ką Penaldo pasiekė Serie A lygoje šiais metais? Įrideno keletą tapinų ir užtenka. Skandina Rubentuso laiva žmogelis Nu gaila, ką padarysi, jeigu inkaras nepjaukioja, tik komandą skandina. Žiauru.