Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C.Ronaldo: tikiuosi, kad C.Ancelotti liks


Madrido "Real" lyderis Cristiano Ronaldo priešinasi komandos trenerio Carlo Ancelotti atleidimui ir pabrėžia, kad kitą sezoną tikisi jį ir toliau matyti Madride.

"Real" šį sezoną iškovojo UEFA Supertaurę ir FIFA pasaulio klubų taurę, tačiau jiems nepavyko iškovoti trijų svarbiausių titulų - Čempionų lygos, Ispanijos čempionato ir Karaliaus taurės.

Žiniasklaidoje vis dažniau minima, kad italas bus atleistas iš "baltųjų" trenerio pareigų. Taip pat spaudoje aptarinėjami ir galima kandidatai, kurie pakeis patyrusį italą.

"Puikus treneris ir nuostabus žmogus", - socialiniame tinkle rašė C.Ronaldo. - Tikiuosi, kad kitą sezone mes dirbsime kartu".

Geriausiam pasaulio futbolininkui taip pat pritarė Jamesas Rodriguezas: "Ancelotti išvykimas būtų sunkus. Jis atėjo į komandą prieš dvejus metus ir puikiai žino, ko jai reikia. Vis dėlto ne aš priimu sprendimus, todėl neturėčiau apie tai kalbėti."

C.Ancelotti praėjusį sezoną su "Real" pavyko laimėti išsvajotąją "La Decima" (10-ajį Čempionų lygos trofėjų - red.) ir Karaliaus taurę.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (8)

1 10 05-24 13:49
Vaidoshius:
Bet tai kai čia ekspertai stumia koks Payrez debilas :D Kaip jums nedašunta, kad jo pagrindinis tikslas yra užkalt šaibų, parduot kuo daugiau maikių. O jeigu dar kokį titulą pasiseka paimti, tai vapše visi užmiršta kokiu tikslu lipdoma ši "komanda" :D Būtų pirmenybė titulai, nebūtų kiekvieną vasarą lyderių pardavimas, pirkimas kitų mega žvaigdžių taip išbalansuojant komandą. Tuo labiau, kad tiems išmestiems lyderiams ne 35 metai.
Užsiciklinęs *** nx.
piemenukas
0 7 05-24 12:57
nieko gero nebus, jei atleis Carlo. Geras treneris, kitavertus, jam seniai laikas grizt i Milana ir prikelt komanda.. Real ar Milanas, Carlo neprazus, tik Realui, o tiksliau Perezui, gali veliau tekti labai gailetis. O dar jei keistu Benitezu ar kokiu dipsio Manciniu, vapscie butu kosmosas
deivis138
1 0 05-24 17:56
o ko nepaminejote UEFA super taures ir FIFA klubines taures?
Vaidoshius
9 6 05-24 13:11
Real Madrid:
Zinoma cia visi nori kad Carlo liktu. Bet prezidentas su kitais viska nuspres. zinoma yra kekvienais metais keliami nuostatai kuriuos turi klubas pasiekti ir nepavyksta to padaryti kai i komanda investuota tiek milijonu lieka treneris atpirkimo ozys. bet nepagalvoja kad trenerius keiciant kas sezona niekada nieko nepasieks. cia geriau parduot Ronaldo Illaramendi khedira arbeloa coentrao ir surinkt kitus zaidejus bei padaryt zaidima tactini visai komandai o ne statant visa nasta ant vieno zaidejo. nes matome rezultatus kas buna jei ta diena zaidejui neinas zaidimas ar varzovai tobulai ji uzdaro. arba ta Ronaldo atitraukt is puolejo pozicijos atgal i saugus tegul dalina asistus, pramusa is toli viena kita. bet ne smaigali statyt
Oho, kiek užkraunama ant CRY7 pečių - sudaužyt visus pendelius ir tap-inus, nei vienas taip dėl komandos "nesiaukoja" Žaidimą organizuoja tas, kas ir turi organizuoti, tai Modričius ir Chamesas. Kai CRAP7 imsis žaidimą organizuoti, vargu ar dar 2-ą vietą Francodrid paimtų
Vaidoshius
10 6 05-24 13:06
Bet tai kai čia ekspertai stumia koks Payrez *** Kaip jums nedašunta, kad jo pagrindinis tikslas yra užkalt šaibų, parduot kuo daugiau maikių. O jeigu dar kokį titulą pasiseka paimti, tai vapše visi užmiršta kokiu tikslu lipdoma ši "komanda" Būtų pirmenybė titulai, nebūtų kiekvieną vasarą lyderių pardavimas, pirkimas kitų mega žvaigdžių taip išbalansuojant komandą. Tuo labiau, kad tiems išmestiems lyderiams ne 35 metai.