Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Česnauskis: geriausias žaidėjas - A.Novikovas


2019-01-21 15:22:58

Buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Deividas Česnauskis nacionalinėje komandoje yra sužaidęs 61 rungtynes, o praėjusiais metais baigė savo karjerą profesionaliame futbole.

Paskutinį savo sezoną gynėjo ir saugo pozicijose galintis žaisti futbolininkas baigė „Trakų“ klube, o dabar ėmėsi naujų pareigų ir tapo Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktoriumi.

D. Česnauskis prasidėjus geriausių Lietuvos metų futbolo žaidėjų rinkimams iškart apsilankė balsavimo platformoje „Delfi“ ir atidavė savo balsus.

„Geriausiu metų A lygos žaidėju rinkčiau Liviu Antal iš „Žalgirio“ komandos, kuris 2018 m. įmušė daugiausiai įvarčių. Savo balsą taip pat atiduočiau „Trakų“ saugui Donatui Kazlauskui“, - sakė D. Česnauskis.

Kalbėdamas apie geriausią metų žaidėją, „Žalgirio“ sporto direktorius savo balsą skyrė Balstogės „Jagiellonia“ komandoje žaidžiančiam lietuviui.

„Jeigu žiūrint į rinktinę ir žaidėjo pasirodymą klube, tai išskirčiau Arvydą Novikovą. Manau, jis yra įgavęs gerą sportinę formą ir tai įrodė aikštėje, - kalbėjo D. Česnauskis.

Žvelgdamas į geriausio jauno žaidėjo kandidatų sarašą D. Česnauskis savo simpatijas skyrė Justinui Marazui.  

„Išskirčiau J. Marazą, su juo teko ir pačiam dirbti asmeniškai. Tai talentingas žaidėjas, manau, turintis gerą ateitį“, - teigė D. Česnauskis.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes