Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

D. Costai už šlykštų elgesį gresia mažiausiai trijų rungtynių diskvalifikacija


2018-09-16 22:52:49 Douglas Costa Serie A Juventus FC

Turino "Juventus" krašto puolėjas Douglasas Costa "Serie A" rungtynių metu užtraukė gėdą tiek sau, tiek ir visai komandai.

Rungtynėse prieš "Sassuolo", kuriose "Juve" laimėjo rezultatu 2:1, po keitimo aikštėje pasirodęs D. Costa užsidirbo raudoną kortelę ir galimai trijų rungtynių diskvalifikaciją.

D. Costa itin šlykčiai pasielgė su varžovų krašto puolėju Federico Di Francesco. Brazilas nesuvaldė savo emocijų ir spjovė tiesiai italui į veidą. Arbitras, gavęs signalą iš VAR kambaryje budėjusių teisėjų, iškart žaidėjui parodė raudoną kortelę.

Dar prieš šį šlykštų poelgį brazilas tam pačiam Di Francesco smogė alkūne bei galva. Už pastarąjį veiksmą krašto puolėjas jau buvo sulaukęs geltonos kortelės.

Po rungtynių futbolininkas atsiprašė už šį poelgį, tačiau tai jį nuo tolimesnės bausmės vis tiek greičiausiai neapsaugos.

"Norėčiau atsiprašyti visų "Juventus" sirgalių už elgesį, kurį parodžiau rungtynių metu. Taip pat atsiprašau visos savo komandos. Šiandieniniai veiksmai neparodo tikrojo manęs", - rašė žaidėjas.

 

Straipsnio įvertinimas: 0 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Hzhs
2 40 09-16 23:29
... vapse gedu geda.. Bus didziausias nusivylimas jeigu pati juve nesuspenduos zaidejo.. manau 5 rungtynes, menesio atlyginimas ir gal kazkas iki tos durnos galvos daeitu.. Slykstyne
Yaya Ayala
2 33 09-16 23:07
nei sirgaliai ne komanda deramai neatleis kol asmeniskai neatsiprasys Di Francesco. perzenge visas ribas. banint reikia ne 3 rungtynem o bent pusei sezono.
Jonas
1 18 09-17 00:21
Į žuvies fabriką jei futbolo nesupranta kaip žaisti
Avine tu
0 13 09-17 08:12
Hah:
Ko jus cia visi vaziuojat ant costos vieno? Anas irgi geras urodelis pats provokavo. Kiso ta savo snuki i veida teisejes nieko nedaro. Tai susinervino ir sove vafli i veida :D taigi ne is alkunes dantis ismuse. Cia sportas cia visko buna.
Futbolininkai tuo ir skiriasi nuo taves, kad provokaciju jie sulaukia visada ir geras futbolininkas turi susitvarkyti su tuo.Sneka vejus..
dede
0 7 09-17 09:43
Hah:
Ko jus cia visi vaziuojat ant costos vieno? Anas irgi geras urodelis pats provokavo. Kiso ta savo snuki i veida teisejes nieko nedaro. Tai susinervino ir sove vafli i veida :D taigi ne is alkunes dantis ismuse. Cia sportas cia visko buna.
tu turbūt ir savo motinai spjauni į veidą jei neskaniai padaro valgyt