Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

D. Costos įvartis ispanams atnešė itin sunkią pergalę su Iranu (VIDEO)

21 valandą B grupėje buvo sužaistos paskutinės antrojo rato rungtynės. Ispanijos rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 1-0 palaužė Iraną.

Rungtynės prasidėjo Ispanijos rinktinės dominavimu su kamuoliu, tačiau šis žaidimo elementas greito vaisiaus neatnešė – visa Irano komanda žaidė savo aikštės pusėje ir nesuteikė jokių erdvių susitikimo favoritui.

Per pirmąjį pusvalandį jokių pavojingų progų nebuvo sukurta – ispanai tęsė savo dominavimą su kamuoliu, tačiau į Irano vartus nebuvo atliktas joks pavojingas smūgis.

Per visą pirmojo kėlinio laiką rimtesnių epizodų taip ir nebuvo sukurta – Davidas Silva sykį smūgiavo pavojingiau, kai kamuolys atsimušė į varžovų gynėją, tačiau pavojaus vartininkui tai nesukėlė.

Antrojo kėlinio pradžioje ispanai buvo dar pavojingesni – jau 49-ąją minutę puikų smūgį iš maždaug 18 metrų atliko Sergio Busquetsas, tačiau vartininkas sureagavo laiku.

52-ąją minutę netikėtos progos sulaukė Irano rinktinė – ji sėkmingai išsimetė kamuolį iš šoninės linijos, o Karimas Ansarifardas smūgiavo visiškai šalia vartų.

Jau kitos atakos metu Ispanijos rinktinė galiausiai pramušė Irano gynybą – Diego Costa sėkmingai apsisuko su kamuoliu ir kiek atsitiktiniu būdu, kai kamuolys atšoko nuo varžovo kojos į jo, pelnė pirmąjį įvartį.

62-ąją minutę Ispanijos rinktinės vartuose netikėtai atsidūrė kamuolys, kai Iranas įmušė po standartinės situacijos. Irano triumfas ilgai netruko – teisėjas, pasitelkęs VAR sistemą, skyrė nuošalę ir rezultatas liko 1-0.

Ispanijos rinktinė po įvarčio nebeprimetė tokių žaidimo sąlygų ir pavojingiau į jų aikštės pusę pereidavo Irano futbolininkai.

82-ąją minutę Irano rinktinė sudrebino Ispanijos rinktinės sirgalių širdis – vienas Irano žaidėjų išmaudė Gerardą Pique, atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, o ten aukštai iššokęs puolėjas smūgiavo visai šalia skersinio.

Per likusį laiką rimtesnių progų nebuvo sukurta ir Ispanija džiaugėsi sunkia, bet itin svarbia pergale.

Iranas 0 – 1 Ispanija
54‘ [0 – 1] D. Costa

Straipsnio įvertinimas: 5 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
...
5 44 06-20 22:19
Vieną dieną komentatoriai blogai, kitą - vuvuzelos blogai, ar jus isvis ziurit, kas vyksta aikstej.
4 37 06-20 23:25
Pagarba Iranui. Del tokios aistros ir pasioaukojimo ir ziuriu futbola. Kol yra Iranu, futbolas dar galutinai komercializuotas nemire.
andrius
3 32 06-20 23:16
todel ir myliu čempionatus tokius. Iranas sulošė nuostabiai šiaip, vos ne vos nelygino, kovoja kai reikiant.