Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

D. De Rossi paaiškino savo ginčą su treneriu


Daniele De Rossi paaiškino, kad jo ginčas su Giampiero Ventura įvyko dėl to, jog jis nesutiko su Italijos rinktinės trenerio sprendimu liepti jam apšilinėti.

"Roma" žvaigždė, kuriai tai buvo paskutinės rungtynės vilkint "azzurri" marškinėlius, ypač nusivylė tuo, kad Ventura nenorėjo į aikštę leisti Lorenzo Insigne.

Pasak žiniasklaidos pranešimų, De Rossi žodžiai strategui buvo tokie: "Kokio velnio aš turėčiau eiti aš? Mums nereikia pasiekti lygiųjų, mums reikia pergalės".

Apie visa tai saugas plačiau papasakojo jau po rungtynių.

"Mes turime tendenciją eiti apšilinėti po tris, o po penkių minučių pasikeičiame ir apšilinėti eina kiti trys", - 34-erių metų veteranas teigė "Rai Sport".

"Aš tiesiog pasakiau, kad buvome arti pabaigos ir turėjome laimėti, taigi apšilimui vertėtų siųsti snaiperius. Taip pat parodžiau į Insigne."

"Ar tai buvo taktinis pasirinkimas, spręsti ne man. Atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau. Tuo metu tiesiog maniau, jog geriau į aikštę būtų žengti Insigne."

Po lygiosiomis pasibaigusio mačo su švedais Italijos rinktinė pasaulio čempionate nežais pirmą kartą per 60 metų.

 

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Materazzi
0 19 11-14 15:56
De rossi, dv dar pasilik
Cannavaro
0 16 11-14 17:18
na de rossi tikrai galbut dar sugris euro2020 cempionate, o kad insigne turetu kilti nuo suolo (o tiksliau pradeti varzybas starte) nesuprato tik vienas zmogus visame pasaulyje - ventura
Malekon
0 10 11-14 21:28
va cia tai pasiaukojimas del komandos. neprisimenu kad pats zaidejus kadanors atsisakynetu eiti I aikste nes galvojo kad komandos draugas duos daugiau naudos nei jis pats.