Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

D.Drogba: "Mušti įvarčius man trukdė taktika"


2005-07-17 12:47:00
Anglijos čempionų "Chelsea" puolėjas Didier Drogba anglų laikraščiui "The People" pareiškė, kad dėl Jose Mourinho taktinių sumanymų jis turėjo daugiau gintis ir negalėjo mušti tiek daug įvarčių, kaip jam tai pavyko padaryti "Marseille" ekipoje.

"Pažiūrėsime, ar kitą sezoną atsiras puolėjas, kuris norės gintis kaip maniakas komandos labui taip, kaip tą aš dariau praėjusį sezoną. Kitą sezoną pabandysiu daugiau pagalvoti apie save - kad vėl neatsilikčiau nuo Thierry Henry 15-a įvarčių. Praėjusį sezoną nusprendžiau pasiaukoti dėl visos komandos ir pamiršti savo įvarčių sąskaitą.", - cituoja Drogba "The People".

"Maniau, kad reikės mažiau bėgioti paskui kamuolį. Turiu savo minčių apie mūsų žaidimą antroje sezono dalyje. Vienintelis būdas, kuriuo mes žaidėme, tai aukšti perdavimai man. Aš norėčiau žaisti futbolą gaudamas kamuolį į kojas. Tiesa, kad mus išretino traumos, bet tai visko nepaaiškina. Aš padėjau Lampardui ir Cole'ui žibėti. Pasiaukojau dėl "Chelsea" interesų", - skundėsi žaidėjas iš Dramblio Kaulo Kranto.

Drogba taip pat teigė, kad jam buvo labai sunku prisitaikyti Anglijoje ir jis net galvojo apie grįžimą į Prancūziją: "Negalvojau, kad pasiliksiu. Naktis prasidėdavo trečią valandą dienos ir visą laiką lijo. Tai buvo šiek tiek per sunku kai kam, kuris be to dar ir bandė atgauti formą. Tikėjausi, kad bus sunku, bet niekada nemaniau, jog taip sunku."

Nepaisant to, kad Drogba sukritikavo J.Mourinho taktiką, futbolininkas visgi tvirtino, kad jis labai gerai sutaria su savo treneriu: "Mes galime pasikalbėti atvirai ir be jokių problemų. Treneris visiškai manimi pasitiki, jis tai rodė visą sezoną. Visada buvau startinėje sudėtyje, kai nebuvau traumuotas. Mourinho visada mane palaikė, ir aš juo taip pat pasitikiu. Taip pasitikiu, kad net žaidžiau su lūžusia koja. Vis dėlto, juk jis manęs čia norėjo, nors komandos savininkui labiau reikėjo Ronaldo."

Tuo tarpu pasak Anglijos žiniasklaidos pranešimų "Chelsea" yra arti susitarimo su "Man City" klubu dėl Shauno Wrighto-Phillipso įsigijimo. Mančesterio ekipa atmetė pirminį "Chelsea" pasiūlymą, tačiau 23 metų žaidėjas pareiškė norą persikelti į Londoną, taigi derybos atrodo prasidėjo iš naujo.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes